Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Статті

Єдиноборства

Спортивне харчування

Товари для розваг і відпочинку

Гімнастика і акробатика

Домашній спортзал

Силові тренажери

Спортивні покриття

Кардіо обладнання

 • Найкращі тренажери, щоб спалити калорії
  У цій статті ми розглянемо найкращі тренажери, за допомогою яких можна спалити достатнью кількість калорій, щоб почувати себе впевнено. Дізнайтеся про це далі!
  Перейти в раздел
 • Що таке степер, і які м'язи він розвиває?
  Краса степера в тому, що цей тренажер зазвичай коштує дешевше, ніж більшість інших машин для домашнього використання і професійних тренувань у залі. Він компактний, не займає багато місця, мобільний в переміщенні.
  Перейти в раздел
 • Що таке гребний тренажер ?
  Заняття на гребному тренажері - високоефективні тренування, що імітують дії каноїсти при управлінні човном. Заняття прискорюють роботу серця, корисні для судин і м язів. Навантаження збігається з ефектом впливу під час спуску по річковим порогам.
  Перейти в раздел
 • Що таке велотренажер? Призначення і види.
  Заняття на велотренажері швидко виводять пульс у так звану кардіозона — серце прискорює свій ритм, кров починає рухатися швидше. Регулярні заняття зміцнюють стінки судин і серцевий м яз, тому ймовірність розвитку атеросклерозу, інфарктів і інсультів
  Перейти в раздел

Диски, гантелі, штанги

 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Перейти в раздел
 • Як вибрати диски для штанги?
  Диски є надзвичайно важливим елементом штанги. Вони дозволяють регулювати вага піднятих вантажів і адаптувати його до наших потреб.
  Перейти в раздел
 • Довідник покупця штанги
  У нашому магазині ви можете придбати всі необхідні комплектуючі для збору штанги або гантелі, в т. ч. і грифи. Основою штанги і складальної гантелі є гриф, який представляє собою сталевий стрижень, як правило, з хромованим покриттям.
  Перейти в раздел
 • Різні види грифів: для чого вони потрібні?
  Немає нічого простіше грифа, адже це спортивне обладнання - проста металева палиця, на яку надягають диски або прикріплюється тяга тренажера. І все, гриф готовий до роботи! Тому секретів і нюансів, пов'язаних з ним, немає.
  Перейти в раздел

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner