Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки по її графіку роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380673508744
DS Company

Гумові рулони

Різні види рулонних підлогових покриттів з міцною і зносостійкого гуми, гарантовано перешкоджають отриманню травм, очищають взуття людей від бруду і роблять переміщення комфортним.

Рулонні покриття забезпечують захист від ковзання на великій площі, досить прості в монтажі, легко можуть стелитися і забиратися при необхідності.

Покриття має травмобезпечну неслизьку поверхню, привабливий вигляд, довговічне, стійке до стирання, не вимагає спеціального догляду ні влітку, ні взимку (на поверхні покриття не утворюється лід). Рулонні гумові покриття зручні в укладанні, що дозволяє оформити вхідну зону в фірмовому стилі, використовуючи покриття різних кольорів.

Високоякісне рулонне покриття може бути поставлено в рулонах і приклеюється по всій поверхні до бетонної, асфальтової, металевої, дерев'яної або будь-який іншої жорсткої і рівної основи спеціальним поліуретановим клеєм, який можна купити також в нашому магазині.

Резиновая крошка в сочетании с полиуретановым связующим являются основными элементами производства.

Грунтовка является первым слоем и обеспечивает плотное прилегание к поверхности и защиту основы.

В качестве красителя резиновой крошки используется железо-окисный пигмент.

Мягкая фактура и высокая износоустойчивость предотвращает возможность травмирования ребенка и механических повреждений покрытия.