Корзина
15 отзывов
Внимание - работаем только по предоплате!
+380673508744
DS Company

Статьи

Основной раздел

Спортивне харчування

Товари для розваг і відпочинку

Гімнастика і акробатика

Домашній спортзал

Силові тренажери

 • Основні види тренажерів в спортзалі та їх призначення.
  Перед будь-яким новачком, який тільки прийшов у тренажерний зал, постає питання: «за що власне хапатися в першу чергу?», адже тренажерів і різних незрозумілих конструкцій безліч і всі для чогось призначені та виконують певні свої функції.
  Перейти в раздел
 • Тренажери для спортзалу
  У залі можуть бути різні тренажери, призначені для комплексного розвитку і зміцнення м'язів шляхом виконання певних рухів. Існують модифікації, що забезпечують опрацювання всього тіла, і варіанти для конкретних ділянок верхнього або нижнього масиву.
  Перейти в раздел

Спортивні покриття

Кардіо обладнання

 • Що таке степер, і які м'язи він розвиває?
  Краса степера в тому, що цей тренажер зазвичай коштує дешевше, ніж більшість інших машин для домашнього використання і професійних тренувань в залі. Він компактний, не займає багато місця, мобільний в переміщенні.
  Перейти в раздел
 • Що таке гребний тренажер ?
  Заняття на гребному тренажері - високоефективні тренування, що імітують дії каноїсти при управлінні човном. Заняття прискорюють роботу серця, корисні для судин і м'язів. Навантаження збігається з ефектом впливу під час спуску по річковим порогам.
  Перейти в раздел
 • Що таке велотренажер? Призначення і види.
  Заняття на велотренажері швидко виводять пульс у так звану кардіозона — серце прискорює свій ритм, кров починає рухатися швидше. Регулярні заняття зміцнюють стінки судин і серцевий м’яз, тому ймовірність розвитку атеросклерозу, інфарктів і інсультів
  Перейти в раздел
 • Орбітрек, еліпсоїд, крос-тренажер - що це, і як вони працюють:
  Не дивно, що орбітреки швидко завойовували популярність серед широких мас споживачів, оскільки комфорт під час тренування без згубних навантажень на суглоби і свобода при заняттях було саме тим, що потрібно було протягом багатьох років.
  Перейти в раздел

Диски, гантелі, штанги

 • Довідник покупця штанги
  У нашому магазині ви можете придбати всі необхідні комплектуючі для збору штанги або гантелі, в т.ч. і грифи. Основою штанги і складальної гантелі є гриф, який представляє собою сталевий стрижень, як правило, з хромованим покриттям.
  Перейти в раздел
 • Різні види грифів: для чого вони потрібні?
  Немає нічого простіше грифа, адже це спортивне обладнання - проста металева палка, на яку надягають диски або прикріплюється тяга тренажера. І все, гриф готовий до роботи! Тому секретів і нюансів, пов'язаних з ним, немає.
  Перейти в раздел
 • Як вибрати гантелі для тренувань?
  Всім відомо, що тренінг з гантелями істотно відрізняється від тренувань зі штангою. Задіюється більше дрібних стабілізуючих м'язів, навантаження лягає точніше на цільову ділянку мускулатури, суглоби відчувають себе вільніше ...
  Перейти в раздел