Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Як правильно вибрати боксерський шолом?

 Як правильно вибрати боксерський шолом?

Ви любите бокс? Є шанувальником цього виду спорту? А може бути, ви самі вирішили піти в секцію і стати справжнім боксером? Тоді вам знадобиться шолом для боксу. Як його правильно вибрати?

При заняттях будь-яким видом єдиноборств, в першу чергу, потрібно подбати про максимальний захистт, особливо, якщо ви новачок.

Оптимальний захист вам забезпечить правильно підібраний шолом.
Боксерські шоломи розрізняють за рівнем захисту голови. Підбирати їх варто відповідно до виду спорту, яким ви займаєтесь, або ж від бажання вберегти себе на тренуваннях. Отож, ми пояснимо, які є шоломи, та на що слід звернути увагу обираючи захист.

Найпоширеніші – це шоломи з мінімальним захистом обличчя. Вони вбережуть тільки найважливіші області голови. Такі шоломи забезпечутьзахист лоба і щік, а також закривають від пошкоджень вуха. Вони легкі легкі: на шнурівці, або липучках. Їх не рекомендується застосовувати на тренуваннях по змішаних єдиноборств. Також їх не радять використовувати на боксерських тренуваннях, оскільки ризик отримати неприємну травму збільшується і доцільніше використовувати більш надійні шоломи.
adidas_aibah1_2.jpg (46.06 Kb)
Шолом з мінімальним захистом обличчя

Для тих, хто займається тайським боксом і змішаними єдиноборствами підійдуть шоломи із захистом вилиць і підборіддя. Такі шоломи ідеально підійдуть бля боксерів початківців, у яких буде більше шансів залишитись "цілими" після перших спарингів. Ці шоломи мають мають більш товсте і щільне наповнення, протектор на підборідді для захисту від апперкотов і ударів колінами, а також додатковий захист для вилиць. В них зручно відпрацьовувати різні ударні техніки, працювати ногами, тренувати клінч.
bokserskiy-shlem-rdx-white1.jpg (115.87 Kb)
Шолом із захистом вилиць і підборіддя

Шоломи із такзваним "бампером" - хороший варіант, для спортсменів-аматорів і для постійних боксерських тренувань. Шолом має посилений захист вух. Щоправда, в ньому знижується рівень бачення рингу і рухливості, але збільшується відчуття захищеності.
maks_zah.jpg (28.13 Kb)
Шолом для максимального захисту обличчя

Майте на увазі, якщо ви купуєте шолом для змагань, то маєте вибирати ту модель, яка схвалена офіційними організаціями і офіційно затверджена для цих змагань.
Інші статті