Кошик
12 відгуків
Знижки до 20% при купівлі спортивного обладнанняПерейти
+380673508744
ДРАЙВ-СПОРТ

Професійні велотренажери

Професійні велотренажери та велоергометри знайшли своє застосування в фітнес клубах або спорт залах, так як мають підвищений ресурс роботи і високу ступінь надійності. Але це зовсім не означає, що професійні велотренажери не можна використовувати для будинку або домашніх тренувань. Деякі досвідчені користувачі, які вважають за краще отримувати більш якісні та ефективні тренування вдома з підвищеним комфортом і розширеним функціоналом, вибирають професійний велотренажер. Більш того, професійний велотренажер має більш точні і плавні ступеня навантаження, що не менш важливо для роботи суглобів, а також для правильної розминки і підготовки організму до більш важким тренувань.
1 2

ОСОБЛИВОСТІ І ВІДЗНАКИ

Професійні велотренажери:
Професійні тренажери мають основну загальну відмінну рису або особливість, властиву більшості професійного обладнання - це незвичайний, стильний, потужний і вселяє довіру вид тренажерів. У даній категорії тренажерів застосовуються більш технологічні і масивні деталі, розраховані на тривалий ресурс роботи, різні навантаження, режими роботи.

Професійні велотренажери відрізняються від звичайних велотренажерів, їм притаманні такі якості:

  • Довговічність. За рахунок використання більш міцних і високотехнологічних деталей і матеріалів, інноваційних технологій.
  • Універсальність. Професійні велотренажери підходять користувачам будь-якого віку, статури і рівня фізичної підготовки.
  • Ефективність. Заняття найбільш ефективні, так як максимально відтворюють всі умови і особливості різних режимів тренувань.
  • Функціональність. За рахунок оснащення тренажерів різним додатковим функціоналом і всілякими опціями.
  • Комфорт. Підвищений комфорт досягається за рахунок використання великих і комфортних ортопедичних сидінь і зручного керма або поручнів з різними ручними і пневмо регулюваннями; додаткових кнопок управління і т.п.
  • Безпека. Забезпечується плавним ходом, відмінною біомеханікою рухів і можливістю точного варіювання навантаження.

Конструктивно професійні велотренажери поділяються на вертикальні і горизонтальні:

- вертикальні велотренажери дозволяють максимально ефективно опрацювати всі групи м'язів ніг.
Найбільш популярні моделі вертикальних велотренажерів: Impulse PU300, AeroFit PRO 9900B.

- горизонтальні велотренажери професійних велотренажерів, завдяки повній підтримці спини користувача, забезпечують комфортне положення під час занять. Вони рекомендовані для використання в програмах реабілітації, а також користувачам з надмірною вагою.