Корзина
13 отзывов
Внимание - работаем только по предоплате!
+380673508744
DS Company

Товари для джампінг-фітнес

Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що батут - це розвага для дітей. Можливо, ще недавно так і було. Але сьогодні батут - це спортивний інвентар, заняття на якому приносять користь здоров'ю і доставляють величезне задоволення і масу позитивних емоцій.

Sky Jumping являє собою серію вправ на спеціальному батуті, оснащеному зручною ручкою. Активні рухи під запальну музику - це як раз те, що потрібно, щоб зберегти молодість і привабливість в будь-якому віці. Тим більше що фітнес на батутах абсолютно безпечний. Завдяки ефекту «виштовхує води», який створює батут, зникає напруга з попереку і суглобів, чого неможливо досягти, займаючись іншими видами спорта.массу позитивних емоцій.

Фітнес на батуті - це розумне поєднання силовий і кардионагрузки з комплексом вправ на баланс і розтяжкою. Десятихвилинне заняття цим видом фітнесу з успіхом замінює півгодинну біг, не завдаючи при цьому ніякого дискомфорту ніг. Всі вправи засновані на стрибках і поштовхах, що допомагає тримати баланс і розвивати координацію.

ФІТНЕС на батуті: ХУДЕЕМ ШВИДКО І ВЕСЕЛО
Ефективність цього фітнес-напрямки очевидна. Вже після декількох занять ви побачите перші результати: м'язи і суглоби стануть міцнішими, фігура - стрункішою, з'явиться витривалість і гнучкість. А ще Sky jumping - це відмінна профілактика плоскостопості та тренування вестибулярного апарату. Під час занять спалюються калорії і активізуються обмінні процеси, тому худнути ви будете не тільки легко, але і швидко.

Користується величезною популярністю у дівчат і жінок, що не дивно, адже цей напрямок має цілий ряд переваг:

  • універсальність: підходить людям різного віку;
  • безпека: конструкція батута продумана до дрібниць, а ефект амортизації знімає навантаження з попереку і суглобів;
  • ефективність: швидке зниження ваги, зміцнення суглобів, підвищення м'язового тонусу, корекція фігури, поліпшення роботи серцево-судинної і дихальної системи;
  • мінімум протипоказань: займатися фітнесом на батутах не рекомендується людям із серцево-судинними захворюваннями, хронічними інфекціями і захворюваннями опорно-рухової системи.