Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Орбітреки домашні

Назва орбитрек означає рух ніг спортсмена по еліптичній траєкторії (орбіті). Основне призначення еліптичних тренажерів - це імітація бігу з оптимальною щадить навантаженням на суглоби ніг.

Унікальність орбитрека полягає в тому, що він поєднує в собі бігову доріжку, степпер і частково велотренажер. Тому саме орбитрек сприяє зниженню навантаження на суглоби і застосовується для занять в будь-якому віці. Він також є одним з найбільш ефективних тренажерів для реабілітації після травм опорно-рухового апарату.

1 2 3

Основні переваги :

• Зміцнення серцево судинної і дихальної системи організму людини.
• Нормалізація артеріального тиску.
• тренування витривалості і координації рухів.
• Рівномірний розподіл навантаження на суглоби і хребет.
• Зміцнення м'язів ніг, рук, черевного преса, сідниць і стегон.
• Нормалізація ваги при регулярних заняттях.
• В цілому тренування на еліптичних тренажерах покращують форму тіла і піднімають загальний тонус і настрій.

Технічні характеристики орбитрека

Орбітреки розрізняються системою створення навантаження -механічна, магнітна, електронна і аеромагнітна.

Плюсом механічних тренажерів є незалежність від джерела електроживлення, невисока вартість і компактність. Мінус механічного навантаження - складність установки необхідного навантаження, мінімум функцій і підвищений шум при роботі. Це морально застарілі орбітреки вчорашнього дня і низької цінової категорії.

Магнітні орбітреки відносяться до середньої категорії по функціональності і вартості. Основна перевага перед механічними тренажерами - можливість змінювати навантаження, плавність ходу і безшумність роботи. Недолік таких тренажерів невисока функціональність.