Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення, оскільки по її графіку роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380673508744
DS Company

Професійні орбітреки

Що таке еліптичний тренажер? Орбитрек, або еліптичний тренажер - це кардиотренажер, який задіює багато груп м'язів і дозволяє займатися спортом людям з різними рівнями підготовки.

Рекомендується в тому випадку, якщо необхідно позбутися від зайвих жирових відкладень, скинути вагу і зменшити обсяги. Застосовуючи його, домагаються значних результатів, заняття на ньому рекомендують як розминку перед фітнесом або у вигляді доповнення до силових навантажень.

Ціна еліптичного тренажера залежить від складності конструкції, наповнення додатковими пристроями, дизайну і виробника. Але саме у нас ви підберете орбитрек, який виправдає ваші надії і прослужить довго.

1 2

Тренажер еліпсоїд стимулює імітацію рухів, які нагадують поєднання бігу та спортивної ходьби. При цьому задіюються м'язи рук і ніг, спини і черевного преса. Він надає мінімальне навантаження на суглоби, вважається одним з найбільш безпечних і корисних тренажерів. Регулюючи довжину кроку, ви зменшуєте або збільшуєте амплітуду рухів, а відповідно і інтенсивність спалювання калорій. Він добре підходить для домашніх тренувань і для занять в залі. Орбітреки - це спортивні пристрої, вартість яких виправдана бездоганною якістю, довговічністю і результативністю, яку вони забезпечують.

Чим відрізняються професійні орбітреки?


Еліптичні тренажери професійного класу втілюють кращі рішення від відомих виробників спортивного обладнання. Моделі з розширеною функціональністю випускаються в ергономічному, що запам'ятовується дизайні, з високоміцними рамами, здатними витримувати користувачів вагою до 180 кг (в залежності від моделі). До важливих переваг професійних орбітреків відносяться:

  • оснащення просунутим програмним забезпеченням, встановленими програмами, можливість завдання індивідуальних параметрів тренування;
  • максимальна стійкість до інтенсивних навантажень при експлуатації в залах або клубах;
  • оптимальна довжина кроку;
  • інтеграція високоякісної електроніки (міні-комп'ютер, сенсорна консоль з екраном, надчутливі пульсометри);
  • довговічність і підвищена безпека.

При виборі відповідної моделі необхідно враховувати, на яку вагу має бути розрахований еліпсоїд, яким типом навантаження він оснащений (магнітної, електромагнітної, генератором), який має маховик (передній, задній), яка довжина кроку, специфікації монітора і інші параметри спортивного обладнання.