Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Степпери домашні

Степпери і Министеппер - це тренажери, що імітують звичайну ходьбу, але з деякими ускладненнями. Ефект від занять на степпере найбільше схожий на той, який ви отримуєте, піднімаючись по сходах. Існують різні моделі степперов, всі вони імітують різні варіанти ходьби і дають можливість виконувати різні види навантажень. Наприклад, Министеппер "Твістер" завдяки гідравлічній системі навантаження і педалей-платформ успішно імітує рух "твістер".

Що дають заняття на степпері?
Перш за все, степпери - це навантаження на литкові м'язи і м'язи сідниць. Так що, якщо ваша проблема полягає в тому, що ноги і стегна почали активно накопичувати жир через малорухливого способу життя, задумайтеся над тим, щоб скористатися програмою тренувань на степпере. Купити в Одесі цей тренажер, як ми вже говорили, ви можете на цьому сайті.

Крім зміцнення м'язів і спалювання жиру степпер добре справляється і з такими завданнями як, наприклад, зміцнення серцево-судинної системи, загальне оздоровлення і зміцнення імунітету. За своєю суттю степпер - це різновид кардіо-тренажера. Але на відміну від бігової доріжки або орбитрека, він практично непомітний у вашій квартирі, так як займає зовсім небагато місця. Цей тренажер - відмінна альтернатива громіздким кардіо-тренажерів в разі, якщо ви особливо дорожите вільним простором вашої житлової площі.

Ще одна відмінна риса степперов - вони імітують ходьбу, але ходьбу як би полегшену, без ударного навантаження. Так що "гуляючи" на степпере, ви можете не переживати за наступні болю в суглобах, які так часто виникають після пробіжок по нашим вуличним асфальтовим стежками.