Корзина
13 отзывов
Внимание - работаем только по предоплате!
+380673508744
DS Company

Волейбольна сітка - як правильно вибрати?

Волейбольна сітка - як правильно вибрати?

Який спорт, після футболу, єдійсно всенародно улюбленим? Мабуть, найбільш вірною відповіддю буде: "Волейбол".

Але якщо ви налаштовані не просто «покидати» м'яч здрузями, а провести повноцінний матч, то і місце для гри необхідно оснастити згідно з правилами. А правила чітко свідчать, що майданчик необхідно розмежувати на два рівних дев'ятиметрових сектора. За це відповідає спеціальна сітка, натягнута між стійками.

 

Вся спортивна екіпіровка випускається згідноприйнятим світовим стандартам, які гарантують однаковість інвентарю, в якій би країні світу він не проводився. Так, розміри волейбольної сітки визначені цілком конкретно: для ширини встановлений один метр, а для довжини - дев'ять з половиною.

Щодо висоти верхнього краю - тут не все такоднозначно. Все залежить від «статусу» гравців. Жіночі змагання вимагають натягу екіпіровки на висоті в 2,24 метра від підлоги. Для чоловіків планка піднімається до 2,43 метрів. А якщо мова йде про дитячі матчах, то дана величина зменшується.

 

сітка волейбольна ціна Волейбольна сітка для пляжної різновиди гритакож зобов'язана відповідати загальновизнаним параметрам надійності, довговічності і безпеки. Ви ж не хочете зіткнутися з ситуацією, при якій прямо під час гри впадуть стійки або порветься пористу полотно. До речі, про осередках. Ви знали про те, що і їх розміри регулюються строгими правилами? Якщо для вас це новина, то знайте - «доброчесна» виріб повинен складатися з осередків 100 на 100 міліметрів.

 

Не варто іронізувати з цього приводу, вважаючи подібні причіпки зайвими, насправді всі ці зусилля спрямовані виключно на те, щоб дотримати інтереси гравців.

Матеріали, які придатні для виготовленняінвентарю, різноманітні. Волейбольна сітка випускається в мотузковому виконанні, вона буває нейлонової з тросом з кевлара або стали. Щоб полотно без праці витримувало навантаження, товщина ниток не повинна бути менше півтора або двох міліметрів.

 

розміри волейбольної сітки

У продажу, як правило, всі вироби йдуть вкомплектації, вже включає стійки. Так що вам немає необхідності десь їх розшукувати окремо. Крім того, при покупці уточнюйте, яка саме вам потрібна сітка волейбольна. Ціна виробу, а вона починає рости приблизно від 1000 рублів і далі вгору, залежить від категорії товару: професійний інвентар, тренувальний, для пляжного волейболу або гри в закритих приміщеннях. Далі на вартість дуже сильно впливає матеріал, який пішов на виготовлення, і власне фірма-виробник. Вироби відомих брендів не можуть бути дешевими.

 

Втім, якщо у ваших планах немає серйознихдомагань на завоювання будь-яких вражаючих кубків та інших нагород, то бюджетний варіант цілком згодиться. Волейбольна сітка для «домашнього» використання не обов'язково повинна в точності повторювати характеристики своїх іменитих змагальних побратимів, вона лише повинна характеризуватися міцністю і безпекою, щоб виключити травми серед гравців.

Другие статьи