Корзина
13 отзывов
Внимание - работаем только по предоплате!
+380673508744
DS Company

Як вибрати баскетбольний щит зі стійкою?

Як вибрати баскетбольний щит зі стійкою?

Баскетбольна стійка є невід'ємним атрибутом кожного спортивного майданчика для баскетболу.

На перший погляд, вибір стійки здається досить непростим ділом. Але насправді все досить легко, якщо розібратися в існуючих різновидах і призначенні кожної з них.

Стрітбольна стійка призначена більше для занять баскетболом на вулиці. Має легший каркас, ніж стаціонарні. Може бути як монолітна зварна, так і розбірна. Винос щита загалом не перевищує 1,2 м. Стійку можна пересувати в будь-яке зручне місце. Якщо ви вирішите купити таку стійку, то зможете використовувати ігровий майданчик не тільки для баскетболу, але і для інших видів спортивних ігор.

Стаціонарна баскетбольна стійка являє собою стійку з профільної труби і виносом у формі літери "г" верхньої частини до 1,2 м. Верхня частина має кріпильний механізм для щита з кошиком. Нижня частина стійки бетонується в землю. Ці стійки мають зварену монолітну основу і призначені для вуличних занять баскетболом і проведення регіональних змагань.

Розбірна стійка для баскетболу складається з окремих сегментів, з'єднується болтами. Вона легко розбирається. Оскільки деталі зазвичай виготовляються з полегшеної профільної труби, то конструкція має невелику вагу, але при цьому має достатню жорсткість. Разом з кільцем стійка виступає до 2,25 м. вперед. Розбірні стійки зазвичай застосовуються для гри на вулиці або критих майданчиках.

Мобільні стійки для баскетболу використовуються для тренувань як на відкритих майданчиках, так і в закритих приміщеннях. За рахунок конструкції, що складається, її можна легко переміщувати, вона не займає багато місця і допомагає економити простір в спортзалі.

Основа має противагу від 300 до 500 кг, яка не дає можливості стійці перекинутися під час гри. Винос баскетбольного щита - до 2,25 м. Ці стійки застосовуються в основному для тренувань на більш професійному рівні.

Потрібно відзначити, що чим більша кількість деталей використовується в стійці, тим вищою буде її ціна.

Різні баскетбольні стійки купити можна у нас. Компанія Укрспортобладнання виробляє і реалізує сітки, ворота та баскетбольні кільця для гри на вулиці і в спортивних залах, а також широкий асортимент іншого обладнання для футзалів, волейбольних майданчиків, секцій бадмінтону та гімнастичних залів.

Другие статьи