Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company
  • DS COMPANY
  • Статті
  • Як обрати килимок для занять фітнесом: головні поради

Як обрати килимок для занять фітнесом: головні поради

Як обрати килимок для занять фітнесом: головні поради

Килимок не тільки дарує комфорт під час тренувань, а ще й відповідає за безпеку при виконанні вправ стоячи і на підлозі: забезпечує стійкість і дозволяє не зісковзнути під час активних рухів.

Беріть до уваги вид активності

Від виду активностей, якими ви займаєтеся, залежать властивості килимка. Для занять у приміщенні килимок може бути більш тонким, а для тренувань на свіжому повітрі його товщина має бути від 8 мм (щоб зберегти від вологи та холоду, а також згладити нерівності природного рельєфу). Для активних і дуже енерговитратних тренувань краще обирати каучуковий килимок, який не буде ковзати навіть під вологим тілом. Існують окремі килимки для різних видів фітнес-тренувань. Наприклад, abs mat – це спеціальний мат-подушка для вправ на прес, що виглядає як невелика підкладка під поперек. Також можна знайти трансформовані flex mats, які з однієї зі сторін розрізані на кілька секцій. Це дозволяє скласти їх у кілька разів і отримати найбільш зручний варіант покриття під ту чи іншу вправу.

Підберіть правильну довжину та ширину

 

 

Килимок повинен бути на 10-15 см довше за ваш зріст, щоб ви могли лягти на нього повністю. А якщо заняття передбачає багато переміщень, наприклад випади, то краще підшукати килимок ще більший за довжиною. Щодо ширини, то тонкі килимки (1,5-3 мм) підійдуть для занять йогою. Стандартна ширина, що забезпечує максимальний комфорт  – 4 мм. Якщо ваше тіло досить чутливе, обирайте килимок шириною 6-8 мм.

Зважайте на матеріал

Килимки із ПВХ доступні за ціною та досить міцні. Однак, їхній мінус у тому, що вони не екологічні. Килимки із ТПЕ еластичні, не вбирають вологу, не ковзають по підлозі та приємні на дотик. На відміну, від килимків із ПВХ, вони більш екологічні. Найкращий варіант – каучукові килимки. Вони міцно фіксуються на підлозі, вбирають вологу та піддаються переробці. Проте, вони більш важкі та не підійдуть тим, у кого є алергія на латекс.

Загалом, килимок повинен бути еластичним, не ковзати по підлозі, бути м'яким і зручним у транспортуванні.

Інші статті