Корзина
13 отзывов
Внимание - работаем только по предоплате!
+380673508744
DS Company
  • DS COMPANY
  • Статьи
  • Рейтинг необхідності: який тренажер в Кроссфіт найважливіший?

Рейтинг необхідності: який тренажер в Кроссфіт найважливіший?

Рейтинг необхідності: який тренажер в Кроссфіт найважливіший?

Серед новачків існує стереотип, що для тренувань по кроссфіту досить грифа і дисків. Насправді, якщо Ви плануєте досягти успіхів в даному виді спорту, Вам необхідно більш відповідально поставитися до підбору спортивного обладнання.

 

 

 

 

 

Навіщо потрібен велотренажер в Кроссфіт?

Велотренажер в Кроссфіт відповідає за опрацювання нижній частині тіла: литок, стегон, сідниць. Він зміцнює м'язи, стимулює їх зростання і готувати тіло до підняття великої ваги. Крім того, тренажер виконує ще одну важливу функцію - забезпечує кардіо- та аеробні навантаження. Це означає, що паралельно з м'язами Ви тренуєте фізичну витривалість, нормалізуете тонус організму, а також покращуєте роботу дихальної та серцево-судинної систем.

Гіперекстензія - найважливіший тренажер в Кроссфіт?

Тренажер гиперєкстензия бере на себе опрацювання м'язів спини. Він може використовуватися як підготовка до навантажень на спину, як розминка перед вправами з великою вагою або як метод відновлення після травм. Тренажер підвищує тонус м'язів, зміцнює їх, підсилює стійкість до фізичних навантажень. Крім того, спортивний снаряд дозволяє опрацювати і інші групи м'язів: литок, стегон, сідниць, преса.

Силова станція для кроссфіта: особливості

Силова станція - це конструкція, що складається з декількох вертикальних і горизонтальних перекладин. Вони можуть утворювати різні тренажери: турнік, рукоход, перекладину для підтягувань і т.п. Подібне різноманітність конфігурацій відкриває широкі можливості для планування силового тренування. Ви можете тренувати різні групи м'язів, фіксувати додаткові спорт-снаряди (наприклад, канат) і навіть займатися одночасно з іншими людьми!

Як використовувати медбол в Кроссфіт?

Медбол - це важкий спортивний снаряд, який зовні нагадує звичайний футбольний або баскетбольний м'яч. Але, за рахунок своєї маси, він виконує дуже важливу функцію: тренує організм і фізичну силу, готуючи тіло до більш серйозних навантажень. Медбол виконують кидки об стіну - при правильному проведенні вправ Ви не тільки поліпшите тонус м'язів, але і придбаєте їх привабливу рельєфність.

Висновок

Складно однозначно відповісти на питання, який тренажер в кроссфітебольше всього необхідний. Кожен з них виконує свою певну місію, якої Вам необхідно досягти, якщо Ви плануєте досягти успіху в даному виді спорту. Якщо все ж вибирати - то варто зробити особливий акцент на покупку велотренажера, гиперєкстензии і штанги.

Другие статьи