Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Кросфіт і воркаут

Функціональне тренування це сучасний трендовий вид тренування, який використовується для покращення здоров'я та фізичного стану звичайних людей, і як допоміжна складова для тренувань професійних спортсменів. Цей метод з'єднання явився вперше в Німеччині та Скандинавських країнах де фізіотерапія та реабілітація знаходяться на найвищому світовому рівні.

 

Тренування полягає в імітації рухів з різною інтенсивністю, кількістю повторів та з  різним спортивним знаряддям, за порадою тренера, виходячи з індивідуальних особливостей кожної людини. Ця методика тренування вигідно відрізняється від занять в тренажерному залі тим, що ми робимо рухи, які використовуємо щодня в своєму повсякденному житті. Завдяки правильній біомеханіці рухів,  різні групи м’язів починають більш ефективно взаємодіяти між собою, покращуючи нашу гнучкість та координацію.

Як виглядає функціональне тренування? На перший погляд воно виглядає  легким, але на справді це далеко не так. Щоб вправи приносили потрібний ефект необхідно тримати певний темп виконання, який підвищує загальну ефективність організму і покращує кровообіг. Дуже важливою складовою цього тренінгу є задіяння глибоких м’язів, які часто нами нехтуються. Ці м’язи відповідають за підтримання правильної постави і запобігають появі болю в спині та іншим негативним симптомам тіла.

Різноманітність рухів досягається за допомогою спортивного інвентаря: медбол (м’ячі різної ваги), петлі TRX, еластичні еспандери, гантелі, штанги, степу та багато іншого. Функціональний тренінг є найкращим методом продовження повноцінного здорового життя та позбавлення від існуючих проблем зі здоров’ям.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner