Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Лавки і стійки домашні

Фітнес-лаву необхідно використовувати в ситуаціях, коли важлива максимально ефективна опрацювання м язів верхньої частини тіла. Підтягнута груди і живіт, красивий рельєф на руках, правильна постава - чомусь багатьом здається, що для досягнення таких результатів, роботу над своїм тілом потрібно обов'язково проводити в тренажерному залі. Але набагато важливіше знати, які вправи є більш ефективними для тихий чі інших результатів і яким чином (скільки підходів, як часто і як довго) їх потрібно виконувати.

Володіючи цими знаннями та необхідним обладнанням, всю роботу можна легко виконувати в домашніх умовах. Наприклад, найпопулярніші вправи, виконувані на лаві для преса - розлучення гантелей в положенні лежачі, підйом тулуба, екстензія і гиперєкстензия.

 

Займатися за власною програмою вдома ви можете і без спеціального додаткового спортивного обладнання. Але чи будуть ці тренування давати той ефект, якого ви від них очікуєте?

Звичайно, якщо ви тільки почали качати біцепси і прес, то швидше за все поки що обходитесь малою кількістю доп.інструментов. Але при правильній і регулярної роботи тіло досить швидко звикає до рівня навантажень. Тому всі тренери рекомендують розробляти програму тренувань з постійно зростаючими навантаженнями.

Використання спортивного обладнання дає відразу кілька переваг.

● Ви отримуєте можливість контролювати кожен свій рух.

● Завдяки повному контролю ви можете збільшувати / зменшувати рівень навантаження, коли це необхідно.

● Качати прес і виконувати вправи з обважнювачами на лаві набагато безпечніше.

● Звичайні тренування стають більш комфортними і при цьому ще більш ефективними.

● На лаві для преса і жиму ви можете виконувати набагато більше різновидів вправ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner