Кошик
59 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити
+380 (67) 350-87-44
DS Company

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ МАКІВАРУ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ МАКІВАРУ

Маківара - це специфічний спортивний снаряд, який у найзагальнішому сенсі виконує ті ж функції, що і звичайна боксерська груша. Іншими словами, маківара необхідна для відпрацювання ударів і традиційної «набивання», яка є одним з базисів у тренінгу карате і муай-тай.

Однак якщо даний снаряд виконує ті ж функції, що і груша, закономірне запитання - для чого потрібна маківара? Насправді, техніка роботи з цим снарядом дуже специфічна і життєво необхідна бійцям, для яких важлива технічна прогресія. Існує величезна кількість Маківара різних форм і розмірів, більшість з них - це прямокутні «лапи», які спаринг партнер надіває на руки.

Віді Маківара типу «лап» дозволяють відпрацьовувати різні зв'язки і комбінації, тренуючи в першу чергу швидкість і влучність удару. Деякі моделі також можуть кріпитися до стіни або іншому снаряду, але існують і суто статичні Маківари - зазвичай вони мають більший розмір і прямокутною формою. Такі Маківари встановлюють у нерухомому положенні і відпрацьовують на них усі ті ж зв'язки ударів, але без залучення спаринг-партнера.

Питання про ті, як працювати з маківрой, досить умовний, тому що тут все індивідуально, залежить від виду єдиноборства і мети, яку переслідує спортсмен. Маківари застосовують не тільки в карате і тайському боксі, їх використовують і в панкратіоні, і в ММА, і навіть в традиційному боксі. Більшість Маківара вільно кріпляться на передпліччях, що дуже зручно, адже спаринг-партнер з Маківара може швидко змінювати їх положення, змушуючи бійця перебудовувати рівень і вектор атаки. Деякі Маківари потрібно тримати двома руками за спеціальні рукоятки, такі снаряди зазвичай застосовуються в карате для відпрацювання ударів ногами на різних рівнях.

КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ РАД ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ПІДБОРУ Маківара
Більшість початківців спортсменів спочатку голосові перед собою некоректне питання типу «маківара або груша - що краще?» Справа в тому, що для зайняти традиційним боксом Маківари дійсно не потрібні початківцям спортсменам, їх залучають до просунутих техніках. А вісь, наприклад, для зайняти муай-тай це один з основних спортивних снарядів.

Тут все зводиться до методики тренінгу, який в кожному єдиноборстві - унікальний і багато в чому залежить від самого тренера. Як же правильно вибрати маківару?

По-перше, потрібно зрозуміти - для відпрацювання яких технік Вам потрібен цей тип спортивного снаряда. Від цього буде залежати вигляд, форма і розмір Маківари.
По-друге, враховуйте - чи можете Ви займатися зі спаринг-партнером, і якщо такої можливості у Вас немає, то в традиційних «лапах» немає необхідності.
По-третє, вибирайте тільки перевірені бренді, які існують на ринку не перший рік, так ви отримаєте зручний і довговічний спортивний снаряд.
Тобто питання про те, як правильно вибрати маківару, завжди вирішується в індивідуальному порядку. В ідеалі тип снаряда Вам винен порадити Ваш тренер, так як він гарантовано знає, який варіант буде найбільш ефективним в рамках його тренувальної програми. Якщо ж Ви займаєтеся самостійно, то просто враховуйте вищенаведені моменти.

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner