Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Снаряди для спортивної гімнастики

Снаряди для спортивної гімнастики

 

 

 

 

 

 

 

Гімнастичні снаряди: 1 - гімнастична колода; 2 - штанга; 3 - бруси чоловічі; 4 - кільця; 5 - місток;
6 - бруси різновисокі; 7 - кінь гімнастичний для стрибків; 8 - козел гімнастичний; 9 - кінь гімнастичний

Бруси гімнастичні представляють собою дві паралельні жердини довжиною 3500 мм. Жердини виготовляють з твердих порід деревини (ясена, бука, берези), в них для підвищення міцності вставляють сталеві прути. Жердини шарнірно з'єднання єднані з вертлюгами, вставленими в трубчасті стійки, що дозволяє змінювати відстань між жердинами. Телескопічна конструкція стійок дає можливість переставляти жердини по висоті. Підстава брусів (раму) відливають з чавуну. Жіночі бруси закріплюють на розтяжках.

Випускають чотири типи брусів: чоловічі для змагань (високі), жіночі (різновисокі), масові (низькі), універсальні. Відрізняються вони висотою жердін над підлогою і відстанню між жердинами.

Перекладина (турнік) являє собою сталевий стрижень (довжиною 2400, діаметром 28 мм), який спирається на дві телескопічні стійки. Останні кріпляться до підлоги чотирма розтяжками, кожна з яких складається з двох тросів, ланцюги і гака. Троси з'єднання єднані один з одним тальрепом - гвинтовим пристроєм, який встановлює загальну довжину тросів.

Для виготовлення поперечини застосовують міцну пружинно-ресорну сталь. Розрізняють поперечини для змагань і універсальні, найменша висота яких становить відповідно 2450 і 1450 мм

Гімнастичні кільця надходять у продаж у вигляді комплекту з двох дерев'яна дерев'яних кілець, двох підвісних шкіряних ременів і двох тросів. Кільця виготовляють із деревини бука або ясена. Внутрішній діаметр кільця становить 180 мм, а товщина - 28 мм. Ремені з'єднання єднуються з тросами шарнірними пристроями, які запобігають троси від закручування при виконанні спортсменом вправ. Троси перекидаються через блоки, закріплені в стелі гімнастичного залу. Випускають кільця майстерні і масові.

Колода гімнастична - спортивний снаряд для жінок. Воно складається з дерев'яна трав'яного бруса, встановленого на двох металевих опорах. Брус колодій виготовляють з деревини хвойних порід, а зверху покривають строганим шпоном твердолистяних порід. Опори колодій виконують зі сталевих прямокутних труб з пристроєм, що дозволяє регулювати положення колодій по висоті. Довжина колодій 5000 мм, ширина робочої (верхньої) поверхні - 100 мм.

Випускають чотири типи колод: низька (постійної висоти) і універсальне (змінної висоти), з жорсткими і м'яка яким покриттям. Низьке колоду має висоту 400 мм, максимальна висота колодій для змагань - 1200 мм.

Кінь гімнастичний має корпус довжиною 1600, шириною 350 і висотою 280 мм. Корпус його укріплений на розсувних металевих опорах - "ногах", за допомогою яких змінюють висоту корпусу над підлогою. Корпус коня виготовляють з деревини, його спочатку покривають повстю або губчастої гумою, потім мішечного тканиною і укладають в чохол з натуральної шорно-сідельній юхти. Маса коня сягає 125 кг, тому для його пересування по рівній підлозі на двох "ногах" зміцнюють відкидні ролики. Розрізняють три види гімнастичного коня: махового, стрибкові і універсальний (див. Рис.). Посеред корпусу коня махового є ручки (луки) овальної форми. Такий кінь кріпиться до підлоги на двох стійках як гімнастичне колоду. Висота його 1100 мм.

Кінь стрибкові ручок не має. Висота регулюється від 1200 (для жінок) до 1350 мм (для чоловіків).

Кінь універсальний може бути використаний як для махових вправ, так і для стрибків. У корпусі коня є гнізда для ручок. Висота його може регулюватися від 900 до 1350 мм

Козел гімнастичний має таку ж конструкцію, що і гімнастичний кінь: він відрізняється довжиною - 670 мм. Вони бувають стрибкові і махові; використовують їх для тренування в шкільних спортивних залах.

Мати гімнастичні використовують для пом'якшення удару при виконанні стрибків з снарядів. Оболонки матів шиють з бавовняних тканин, льняного полотна, парусини. Як набивання використовують вату, вичіски, поролон, губчасту гуму. Чохли для матів шиють зі штучної шкіри. Виготовляють мати двох типорозмірів 2000 х1250 мм і 2000 х 1000 мм; товщина їх не повинна перевищувати 65 мм.

В даний час для тренувань, дитячих і юнацьких змагань зі спортивної гімнастики використовують поролонові мати товщиною 200 мм, однак для виконання вправ на змаганнях для дорослих поролоновими матами користуватися не дозволяється.

Місток гімнастичний застосовують для опорних стрибків, вправ на колоді і брусах. Складається він з жорстко пов'язаних між собою підстави і платформи, що має вигнуту форму. Між підставою і платформою встановлюється пружина. Всі деталі містка виготовляють з високоякісної фанери. На платформу приклеюють настил з рифленою гумі.

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner