Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити
+380 (67) 350-87-44
DS Company

Скакалки та їх види

Скакалки та їх види

Стрибки зі скакалкою – найкращий фітнес для усього тіла. Одна година таких вправ дозволяє спалити аж 700 ккал. Це навіть більше, ніж швидкий біг. А ще скакалка – страшний ворог целюліту та жирових відкладень на ногах.

Які бувають

За функціями цей спортивний інвентар поділяється на наступні види.

1. Проста – являє собою мотузку, виконану із різних матеріалів (гума, шкіра, власне мотузка) та двох ручок. Вони зазвичай теж робляться з пластику, іноді можуть бути прогумовані. Цей тип є найдешевшим. Купити скакалку такого типу можна для дитини або для новачка у фітнесі.

2. Швидкісна скакалка відрізняється великою кількістю обертань за рахунок монтажу спеціальних підшипників у її ручці. За рахунок цього ви отримуєте підвищене навантаження на серцево-судинну систему та м'яких зв'язку. Це один з найкращих та простих інвентарів для схуднення, оскільки заняття з ним прирівнюються до інтенсивної пробіжки.

Варто зауважити, що швидкісна скакалка підходить тільки для виконання простих стрибків. Складні вправи з перехрещуванням шнура ві на ній не виконаєте. Під годину зайняти треба бути досить уважним, адже втративши контроль можна досить відчутно вдарити себе по нозі

Шнур на таких скакалках виконується з пластику, сталі у вініловій оболонці або шкіри.

3. Скакалка з обтяженням має значно більшу вагу, яка може сягати до 3 кг. Досягається це за рахунок різних обтяжувачів (піску, металічних вкладишів), які монтуються в шнур або ручки. Їх головна функція – підвищення тонусу м язів верхньої частини тіла.

4. Скакалка з лічильником. У її ручки вмонтовується спеціальний лічильник (механічний або електронний). Такий дівайс підраховує не тільки кількість стрибків, ввівши свої зріст та вагу, за його допомогою можна підрахувати необхідне для вас навантаження та кількість спалених калорій.

Довжина її, на відміну від скакалок з обтяжувачами та швидкісних, не регулюється, адже регулювання може збити з'єднання єднання з лічильником.

Де можна використовувати

Скакалки – добре підходять для тих, хто хоче схуднути та зайнятися фітнесом в домашніх умовах. Вони дають змогу скинути зайву вагу без нарощування м'язевої маси.

Вправи зі скакалкою є одними з базових у кроссфіті. Також вони є елементами комплексних зайняти для плавців, спрямованих на збільшення швидкості та сили. У баскетболі цей спортивний інвентар використовують для збільшення висоти стрибків. Боксери використовують такі вправи для тренування м язів ніг та витривалості.

 • швидкісні;
 • з обтяжувачем;
 • звичайні.

 

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner