Кошик
59 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити
+380 (67) 350-87-44
DS Company

Як вибрати боксерський ринг?

Як вибрати боксерський ринг?
Давайте розберемося, які чинники необхідно враховувати, щоб вибрати хороший боксерський ринг, заняття на якому дозволять досягти успіхів у спорті.

Типи

В даний час виділяють декілька різновидів боксерських рингів:
 • Тренувальний – являє собою підлогову конструкцію без помосту. Кутові стовпи кріпляться до підлоги за допомогою саморізів або спеціальних склянок. Настил виконується з пінополіуретану щільністю близько 180-200 кг/м 3 . Останній укладається на підлогу і покривається шаром з армованого ПВХ.
 • Змагальний – боксерський ринг на помості. Стандартні розміри становлять 732х732х1 м. Каркас подіуму виготовляється із сталевого профілю, що розміщується на фанерному підставі і споряджається кутовими стовпами. М'який настил, так само як і в попередньому випадку, виконується з листового пінополіуретану.

Розмір боксерського рингу

Як вибрати боксерський ринг?

Згідно загальноприйнятим стандартам професійний ринг повинен бути виконаний у вигляді квадратного помосту зі сторонами від 5 м. Висота від основи повинна складати близько 1 м. Стандартний тренувальний боксерський ринг являє собою майданчик у вигляді квадрата 4x4 метра.


Згідно з вимогами Всесвітньої асоціації, розмір боксерського рингу повинен бути наступним:
 • довжина канатів – від 49 до 61 м;
 • товщина канатів – близько 50 мм;
 • залишковий простір за межами канатів – не менше 46 см;
 • товщина покриття помосту – від 13 до 19 мм.

Комплектація

Як вибрати боксерський ринг?

Боксерський ринг оснащується м'якими подушками, товщиною 5-7 см і шириною близько 20 см. Останні розміщуються по кутах і служать для захисту спортсмена від отримання травм, викликаних різкими зіткненнями з гострими елементами конструкції. Згідно вимогам як подушки, так і канати забарвлюються в синій і червоний колір. Таке рішення дозволяє спортсменові не втрачати орієнтацію на рингу.

 

Тимчасовий або стаціонарний ринг?

Крім конструктивних особливостей, ринги розрізняються за характером експлуатації. Боксерський підлоговий ринг на рамі або упорах зазвичай використовують в якості стаціонарного кошти для проведення змагань. Конструкції на розтяжках найчастіше застосовуються як тимчасове пристосування для тренувань, оскільки процедура демонтажу таких виробів не представляє особливої складності.

Поради щодо вибору

Якщо на першому місці стоїть зручність транспортування і простота монтажу боксерського рингу, перевагу слід віддавати розбірним конструкцій. Ефективність і безпека застосування спортсменів залежить від якості і надійності матеріалів, використовуваних при виробництві пристосування. Виходячи з цього, варто звертати увагу на моделі, каркас яких виготовлений з високоміцного, але в той же час відносно легкого металу, наприклад, сплавів сталі і алюмінію. Що стосується зовнішнього облицювання, тканин і наповнювачів, останні повинні відрізнятися високими показниками міцності на стирання і розрив. Крім іншого, матеріали виготовлення не повинні виділяти токсинів і залишатися безпечними для здоров'я людини незалежно від умов, в яких експлуатується ринг.

Ціна питання

Як вибрати боксерський ринг?

Скільки коштує боксерський ринг? Ціна тренувальних моделей на вітчизняному ринку складає від 50000 рублів. Вартість професійних конструкцій на помості, які підходять як для спарингів, так і для проведення серйозних змагань, стартує приблизно від 190000 рублів. У чому ціна рингу залежить від матеріалів виготовлення, комплектації і розмірів.

Монтаж

Найважливіший фактор, який відбивається як на рингу, так і на способі його установки – це тип приміщення, де буде змонтована конструкція. Якщо будівля відведено для тимчасових занять, краще віддати перевагу разборному пристосуванню переносного типу. Установка і демонтаж такого помосту не вимагає особливого досвіду і виконується надзвичайно швидко. Достатньо лише укласти підставу на рівній поверхні і зібрати всі елементи конструкції воєдино, керуючись рекомендаціями виробника. Подібні моделі чудово підходять для установки в звичайних спортивних залах і стають незамінними при обладнанні боксерських майданчиків у фітнес-центрах. Набагато складніше встановити професійний боксерський ринг, який буде використовуватися для проведення змагань, тренувальних або показових боїв. Монтаж конструкцій даної категорії можливе лише у приміщеннях, які володіють значним запасом вільного простору. Виконуватися встановлення професійного рингу з помостом має виключно за участю групи кваліфікованих фахівців. Насамперед, тут бетонуються всі вузли конструкції, які відповідають за підтримання стійкості. Далі відбувається складання помосту, натягаються канатні огорожі, спортивний майданчик закріплюється в статичному положенні.

У підсумку

Як вибрати боксерський ринг?

Як видно, основна увага при виборі боксерського рингу варто приділяти надійності матеріалів виготовлення, а також відповідності виробу загальноприйнятим стандартам і вимогам. Останній пункт стосується тренувальних моделей, оскільки спортсмен повинен звикати до певних умов. В іншому випадку при зміні рингу навіть у досвідченого боксера може виникати дискомфорт і розгубленість, що обов'язково позначиться на результатах.

 

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner