Кошик
59 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити
+380 (67) 350-87-44
DS Company

Які вітаміни підтримають організм при фізичних навантаженнях

Які вітаміни підтримають організм при фізичних навантаженнях

Активний спосіб життя, спорт – незамінні складові здорового способу життя кожної людини. Люди, які не можуть уявити себе без важких фізичних навантажень, повинні піклуватися про свій організм особливо ретельно і збагачувати його відсутніми вітамінами – речовинами, які беруть участь в регулюванні процесів, які відбуваються в організмі людини.

Варто розвіяти міф про те, що наш організм сам в змозі впоратися з проблемами, які йому завдають важкими фізичними навантаженнями. Більшість вітамінів просто напросто не виробляються нашим організмом, тому потрібно робити самому собі подарунок і насичувати себе цими неймовірно корисними елементами ззовні. Так, дуже багато вітамінів та інших необхідних речовин ми отримуємо з їжі, але якщо людина активно займається спортом, то їжа не задовольнить всі потреби організму у вітамінах.

Сучасне виробництво продуктів харчування економить на якості, що помітно позначається на корисних властивостях їжі. Продукція піддається ретельному очищенню і іншим процедурам, так як таким спосіб виробник може значно збільшити свій прибуток. А ось вміст вітамінів в такій їжі очевидно знижується. Для того, щоб організм спортсмена не дав збій, потрібно заохочувати його особливими вітамінно-мінеральними комплексами або ж окремою групою вітамінів, які можливо придбати в будь-якій аптеці або ж у магазині спортивного харчування, де вибір буде набагато ширше.

Якщо спортсмен помістив свій організм в умови важких фізичних навантажень, то без підвищеної кількості вітамінів йому не обійтися – це обов'язкове правило для підтримання здоров'я, особливо якщо спортивна робота відбуваються для м'язової маси. Після пари тижнів інтенсивних тренувань без вживання вітамінних комплексів імунітет дуже знижується, що сприяє різним захворюванням, особливо застуді.

Які ж основні вітаміни необхідні в великих кількостях для сравжнього спортсмена?

- Вітамін А – основа здоров'я організму. Ця речовина відіграє найважливішу функцію – він допомагає відновитися спортсмену після важких тренувань. Групи цього вітаміну забезпечують нормальну структуру будови шкіри і слизових оболонок, а також допомагає синтезу деяких стероїдних гормонів.

- Вітамін B є необхідною регулятором білково-вуглеводного обміну. ​​

- Вітамін B2 – важлива будівельна клітинка здоров'я будь-якого спортсмена. Вона дуже добре діє на зорові функції і бере участь у всіх обмінних процесах в організмі. Особливо важливо застосовуватитой вітамін в період відновлення для того, щоб уникнути стану особливого перенапруги або анемії.

- Вітамін C, або всім відома аскорбінова кислота, вважається найсильнішим вітамінів, який особливо ретельно стимулює зростання м'язи і регулює згортання крові.

- Вітамін D – найголовніший помічник в збільшенні витривалості і ліквідації зниження сили.

Всі перераховані вище вітаміни, а також інші, допоміжні речовини, містяться в спеціальних вітамінних комплексах. Приймати їх можна не тільки чоловікам, але і жінкам, і навіть діткам-спортсменам. Не варто забувати про те, що деякі такі препарати потрібно приймати з особливою уважністю і обережністю, щоб уникнути їхнього надлишку. Передозування стане токсичним для організмі і може викликати безліч алергічних реакцій.
 

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner