Кошик
59 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити
+380 (67) 350-87-44
DS Company

Різні види грифів: для чого вони потрібні?

Різні види грифів: для чого вони потрібні?

Немає нічого простіше грифа, адже це спортивне обладнання - проста металева палиця, на яку надягають диски або прикріплюється тяга тренажера. І все, гриф готовий до роботи! Тому секретів і нюансів, пов'язаних з ним, немає. Але, на ділі, не все настільки просто.

Олімпійський гріф - це базовий варіант основи для штанги. З назви видно, що такий гриф - стандартний обладнання в «академічному» силовому спорті. Під час його створення чітко враховувалися всі параметри. Його вага - 20 кілограм, довжина - 220 сантиметрів, діаметр - 28 міліметрів (у посадочних втулок для дисків - 50 міліметрів). Втулки мають підшипники, що забезпечують їм незалежне обертання - ключовий аспект безмеки . Окрім стандартного 20-кілограмового олімпійського грифа, пропонується також полегшений 9-кілограмовий, застосовуваний юними спортсменами.

Тренувальний гриф Це спортивне устаткування не стандартизовано для змагань. Воно відрізняється від олімпійського грифа по конструкції і параметрів. Одні спортсмени тренуються тільки з «олімпійської штангою», іншим легше працювати з грифами, які мають деякі відмінності. Атлет підбирає для домашнього тренінгу таке спортивне обладнання, яке буде підходити по товщині, балансу, покриття і іншим аспектам.

EZ-гриф і W-подібні грифи. Вигнутий EZ-гриф необізнаній людині здається чимось екзотичним. Альо він теж є стандартизованим і класичним рішенням для силового тренінгу. Усталена найменування EZ, за однією версією, пов'язаність язане з формою. За іншою - з англійським словом easy ( «легко»). Справа в тому, що завдання такого грифа - полегшити виконання деяких упражненій.

Основна перевага EZ-грифа в тому, що він знімає з передпліч спортсмена шкідливе навантаження при виконанні жиму на біцепс.

Також він допомагає робити популярну вправу для трицепса під назвою «французький жим» .Іноді W-подібні грифи відносять до EZ-грифам, але це невірно. Різниця полягає в тому, що кривизна W-образних грифів сильніша. Це означає, що навантаження на передпліччя ще нижче. Але і кут розташування кистей до грифу близький до 45 градусів.

Балачка-грифи і Т-образні грифи

Балачка-грифи - грифи, які мають спеціальні поперечні рукоятки для утримання. Завдяки рукояткам кисті спортсмена розташовуються перпендикулярно штанзі. Подібні грифи можуть використовуватися в різних специфічних правах. Яскравий приклад - «армійський жим». Зазвичай балаканина-грифи мають форму шестикутника.

Опис: C:\Users\Natalja\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\s1200.jpg

 

Т-образні грифи - ще один незвичайний, альо затребуваний просунутими спортсменами вид грифа. Він має Т-подібну форму, при цьому диски закріплюються з боків, а на перпендикулярно розташованому кінці. В результаті з'єднання являється здатність виконувати нові вправи. Такі грифи іноді мають рукоятки на кінцях, що роблять їх схожими на балаканина-грифи.

 

Грифи для тренажерів – це різні грифи, призначені для кріплення до тягам тренажерів. Вони мають своєрідну форму: прямі, з загнутими кінцями, зігнуті і трикутні. Одні моделі важать два кілограми, інші - більше чотирьох. . Ця різноманітність покликана розширити тренування з тягою блоку.

Замки для грифів Не можна просто повісити диски на штангу: їх необхідно закріпити замками, щоб запобігти падінню, чревате псуванням обладнання, навколишнього оточення і травматизмом.

Існує три види замків:

  Опис: C:\Users\Natalja\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\prosource_ps-12228_bqc_red_images_10504266980.jpg Опис: C:\Users\Natalja\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\2-30.jpg_q50.jpg

 

. Класичний З фіксаторами Пружинний.

Класичний фіксується на грифі за допомогою болта. Третій тип менш поширений, але навіть у нього є свої шанувальники. Пружинні і замки з засувкою дозволяють встановити або зняти диски зі штанги швидше традиційного тіпа.Як бачите, гриф - це дійсно не така проста річ, як здається!

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner