Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Що таке степер, і які м'язи він розвиває?

Що таке степер, і які м'язи він розвиває?

Степпер - це високоефективний тренажер для результативних занять спортом, завдяки якому оздоровиться весь організм, зміцнюватися м'язи, фігура стане більш привабливою, заберуться проблемні зони, спалять непотрібні калорії і користувач, врешті-решт, схудне. До всього іншого агрегат чудово зарекомендував себе в боротьбі з целюлітом. Це обладнання не вимагає від людини ніяких особливих навичок і дуже легке в експлуатації. Принцип роботи степпера - це імітація ходьби по сходових східцях, в процесі занять задіюються аналогічні групи м'язів. Опрацьовуються м'язи ніг, черевного преса, спини, а також сідничні м'язи, саме тому тренажеру віддають переваги багато дівчат. До того ж тренування не вимагають величезної витривалості.

Різновиди степперів

 Класичні степпери

Вам хотілося б поліпшити свою фізичну форму за рахунок наявності в вашому домі підкреслено компактного і корисного пристрою? Ви тільки приступаєте до тренування свого тіла і хотіли б принести максимальну користь м'язам ніг, а також серцево-судинній системі? У цьому випадку варто звернути увагу на такий варіант.

 

Чим корисний класичний степпер?

• Варіант тренажера без вишукувань, оптимальний за вартістю саме в нашому дискаунтере

• Він в точності імітує підйом вгору по сходах, що робить тренування корисною для серця і судин

• Користь для м'язів ніг і сідниць при використанні різних стратегій тренування безсумнівна, що робить степпер справжньою знахідкою для справжніх цінителів багатофункціональних спортивних агрегатів.

 

В інструкції до степпер вказується його тип. Він може бути механічним (більш простим, але покладає на ноги займається серйозне навантаження) або електромагнітним (вдосконаленим в технічному відношенні, що дозволяє легше варіювати темп, мінімізуючи і максимізуючи інтенсивність занять, за рахунок регулювання степпера).

 

Балансувальні степпери

Імітація подорожі вгору по сходах - це вотчина класичного степпера? Але чи достатньо подібного варіанту навантаження? Тренування серця і судин - це прекрасно. Так, сильні ноги - просто чудово. Красиві сідниці - до чого ці сорому? - роблять більш привабливими і жінок, і чоловіків.

Але є багато інших важливих якостей людини і м'язів його тіла, і ви можете розвинути їх, зробивши вибір на користь балансування агрегату. Що роблять степпери цього типу?

Справа в тому, що ці унікальні пристрої оснащені рухомими педалями. Займаючись на такому тренажері, ви можете, як би, перекочуватися з ноги на ногу. Нижніх кінцівок надається більше свободи на такого роду рухомій платформі зовсім не даремно. Так розвивається координація рухів. І не тільки розвивається, але і відновлюється, якщо вона була втрачена в результаті нещасного випадку або перенесеного інсульту.

М'язи преса в ході заняття на балансувальному степпері напружуються і скорочуються, що дозволяє надати їм гарну рельєфну вид. Спочатку вам буде незвичний балансування степпер, як незвичний новачкові велосипед, на якому необхідно тримати рівновагу. Але незабаром ви відчуєте, як ваша вправність зросла в геометричній прогресії. Ви будете більш впевнені в собі завдяки саме балансувального типу спортивного агрегату.

Поворотні степпери

Згадайте кадр з фільму «Операція« И », де герой Євгена Моргунова вчив аудиторію танцювати запальний і корисний твіст. Щось подібне вам належить здійснювати, якщо ви зробите вибір на користь поворотного степпера. Його конструкція дозволяє робити скручування - безцінне вправу для косих м'язів живота, яке можна виконати далеко не на кожній лаві.

Чи не хочете, щоб у вас «висіли боки»? Мрієте відчувати себе абсолютно комфортно в 46-м або 44-м розмірі, який носили багато років тому? До ваших послуг поворотні тренажери. Регулювання степпера дозволяє ефективно тренувати

 

• Поперек

• М'язи преса

• І, головне, косі м'язи живота.

 

Все здійснюється в домашніх умовах? Саме! В цьому і перевага. Інструкція степпера викладена простою і доступною мовою. До занять можна приступати негайно після установки тренажера.

Які ж м'язи розвиває тренажер - степпер?

Як стає зрозуміло з прочитаного вище - кількість задіяних в ході тренування м'язів безпосередньо залежить від типу пристрою. Але є і ті ділянки тіла, які тренуються усіма без винятку типами пристроїв, як механічними, так і електромагнітними, як класичними, так і балансувальними / поворотними.

• Сідничні м'язи. Максимальний вплив на цю ділянку здійснюється за так званому «важкому» кроці, зі збільшеним навантаженням і напівсекундного затримкою ноги в кінці виконання вправи.

• Квадрицепси, а ще прямі і латеральні, плюс медіальний широкий - все це можна «виявити» на передній поверхні стегна. Відчуйте їх: поставте ногу на степпер, не поспішайте «продавлювати» педаль. Напруга в цей момент йде саме на передню поверхню стегна. Чи можемо починати. • Двоголовий м'яз стегна теж не залишається байдужою. До неї підключаються напівсухожильний, полуперепончатая м'язи. Не полінуйтеся знайти ці найважливіші м'язи в анатомічному атласі людини. Адже так важливо відчути в ході занять всі ділянки!

• Литковий м'яз включений в роботу по повній. І це радує, тому що красиві спортивні ікри завжди виділяли на пляжі і жінок, і чоловіків.

 

І це тільки «класика». А що, якщо зробити вибір на користь степпера групи м'язів іншого плану - балансування і поворотного типу, або вибрати степпер з приєднаними до нього еспандерами для опрацювання м'язів рук?

• М'язи спини

• Прес

• Руки (біцепс, плечовий пояс)

 

Все задіяно! Цілий тренажерний зал на дому до послуг тих, хто вирішив піклуватися про своє здоров'я всерйоз! Тренажер сходи-степпер вам в помощь! Як займатися на степпере, щоб розвинути певні групи м'язів?

 

Питання про те, які м'язи тренажери-степпери розвивають в першу чергу, цікавить, безумовно, кожного новачка. Але не менш важливим є питання, як тренуватися, щоб досягти успіху в розвитку конкретної ділянки тіла, можливо, є проблемним для конкретного спортсмена?

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner