Кошик
59 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Найкращі тренажери, щоб спалити калорії

Найкращі тренажери, щоб спалити калорії

Ви коли-небудь замислювалися, які тренажери приносять вам найбільшу користь? Звичайно, тренажерні зали мають різні пристрої для тренування тіла, але не всі вони однаково ефективні, коли справа доходить до спалювання калорій та схуднення.

Проте варто зазначити, що тренажери не виконують всю роботу. Для досягнення бажаних результатів необхідно підтримувати здоровий спосіб життя, який передбачає відповідну дієту..

Як втратити вагу за допомогою тренажерів

Тренажери – ефективні, коли їх використовувати належним чином. Хоча найбільш поширеними є бігова доріжка та стаціонарний велосипед, є й інші, які можуть допомогти вам досягти бажаної мети.

Тренажери можна адаптувати до різних вправ, хоча не всі вони приносять однакові результати.

Деякі з них більш корисні, ніж інші. Все залежить від мети, яку ви встановили. Ви також повинні мати на увазі, що чим більше ми докладаємо зусиль в тренажерному залі, тим більше жиру ми спалимо.

Не звертайте уваги на панель на тренажері, де вказано калорії. Це лише оцінка. Головне – зосередити увагу на якості вправи.

Бажано завжди починати з низької або середньої інтенсивності, а потім збільшувати зусилля (більше швидкості, більше ваги, більше нахилу тощо).

Тренажери для спалювання жиру

1. Стаціонарні або нерухомі велосипеди

Найбільш популярним і корисним обладнанням в спортзалах є, без сумніву, велотренажер. За оцінками, він може допомогти вам спалити від 500 до 900 калорій на годину.

Цей тренажер майже не впливає на суглоби і не вимагає техніки, а також попереднього навчання. Ви просто повинні сидіти і крутити педалі.

Сидіння потрібно налаштовувати таким чином, щоб коліна проходили під кутом 90 градусів.

Навіть люди, які хочуть піднімати вагу, повинні виконувати принаймні 15 хвилин бігової доріжки або стаціонарного велосипеда, щоб зменшити вагу.

Недоліком стаціонарного велосипеда є те, що це може бути дещо одноманітним заняттям, що вам легко набридне. Ви можете скористатись можливістю слухати музику або дивитися серію улюбленого серіалу під час цієї вправи.

Крім того, на подальших тренуваннях, ви можете збільшувати вагу, вставати з місця або навіть нахиляти тулуб вперед. Якщо вам нудно, ви можете вибрати для відвідування уроки в’язання.

2. Бігова доріжка

Ця машина дозволяє спалювати від 450 до 650 калорій на годину. Без сумніву, це один з найпопулярніших тренажерів. Щоб використовувати його, потрібно запрограмувати час, який ви будете використовувати його.

На біговій доріжці можна не тільки ходити або бігати, а також моделювати реальні моменти перегонів (підйоми і падіння, спринти і т. д.). Це тому, що у них є програми, які змінюють швидкість і нахил.

Проте бігова доріжка має великий вплив на суглоби (в основному в колінах), тому її варто використовувати економно.

3. Степер

тренажери: степер

 

Степер є ще одним тренажером, який ідеально підходить для спалювання калорій. Використовуючи його, ви спалите приблизно 400 калорій за годину підйомів і падінь.

Він має такі самі програми, як бігова доріжка, і дозволяє виконувати кардіо вправи, щоб схуднути. Степер складається з двох платформ, де розміщуються ноги та імітують сходження на сходах.

Інтенсивність можна налаштувати, щоб було важче піднімати і опускати ноги. Через кілька хвилин вони втомлюються, тому що вони працюють найбільше.

Ця машина рекомендована в основному для більш досвідчених бігунів, які хочуть покращити свою техніку для гонок.

4. Орбітрек

Завдяки цій машині ви можете спалити від 300 до 600 калорії за годину. Це поєднання декількох машин: велосипеда, степпера і бігової доріжки.

Виконуваний рух – це еліпс (тому така назва пристрою), і його не рекомендують людям, які мають проблеми з колінами, тому що є високий вплив на них.

Крім того, необхідний певний досвід для оволодіння рухами (рук і ніг водночас). Рекомендовано напружувати живіт, щоб зміцнити його і спину прямо, щоб уникнути болю.

5. Гідравлічний гребний тренажер

гідравлічний гребний тренажер

 

Кількість калорій, які можна спалити за допомогою цього апарата, становить від 300 до 700, оскільки працює як верхня, так і нижня частини тіла, а також зміцнюються м'язи живота.

Цей тренажер імітує рух гребників каное або байдарки. З першим рухом ми тягнемо бруски до нас, а з другим, ми штовхаємо назад. У вас повинна бути сильна хватка.

Важливо бути обережними з колінами і плечима. Ви також повинні рухатися з прямою спиною.

Деякі гідравлічні гребні тренажери містять програми чи ігри (тому що інакше це нудно), і якщо ви працюєте з середньою або високою інтенсивністю, ви можете спалити більше калорій, ніж на біговій доріжці.

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner