Кошик
61 відгук
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Основні види тренажерів в спортзалі та їх призначення.

Основні види тренажерів в спортзалі та їх призначення.

 

 

 

 

 

 

БАТТЕРФЛЯЙ

Устаткування використовується для розвитку грудних м'язів. Воно дозволяє замінити розведення гантелей лежачи (горизонтально або під кутом). Вправа на ньому безпечно для ліктьових і плечових суглобів, а також хребта. Займатися тут не складно, оскільки не потрібно ніякої особливої ​​підготовки, а травмуватися неможливо. Тому подібні тренажери для занять в спортзалі так популярні у новачків і дівчат, яким ще страшно або рано працювати зі штангами / гантелями.

Що стосується ефективності тренінгу, то він прирівнюється до категорії «шліфуючого», але не сприяє массонабору. Відповідно до проведених досліджень, Батерфляй в спеціальному верстаті удосконалює очерченность мускулатури, але не нарощує її. Це робить «Метелика» популярної у бодібілдерів, оскільки вона підтримує постійний показник навантаження на протязі всього підходу і мінімізує ризик отримання травми з великою вагою.

До основних переваг цих пристроїв відносять:

·        комплексний вплив на м'язи для їх кращої прорисованности

 

·        гарне розтягнення м'язів для посилення кровообігу і прискорення зростання обсягів

 

·        збалансоване навантаження по всій амплітуді волокон

 

·         корекцію лінії бюста для формування підтягнутої фігури

 


М'язовий атлас

1.     Великі грудні і малі грудні

2.     Передні дельти, зубчасті

3.     Надзвичайно широкі, ромбоподібні, трапеції

4.     Короткі і довгі головки біцепсів, трицепси, згиначі зап'ястя

5.     Абдомінальні і сідничні (стабілізація тулуба)

 

ТРЕНАжерІ ДЛЯ ТЯГИ

 

Одним з основних рухів в силовому фітнесі є тяга. Якщо мова йде про спортивні тренажерах, то вона буває горизонтальною і вертикальною. Найчастіше обладнання поєднує відразу два пристрої, що забезпечують створення рельєфної і широкої спини. Вправа є притягання рукоятки до себе: за голову, до грудей або до поясу.

Конструкція розрахована на користувачів будь-якого віку, з досвідом і без. Тренуватися з нею легше, ніж у вільній вазі, так як частина обтяження компенсується тросом, стежити за технікою практично не потрібно, а траєкторія задана спочатку. До того ж, тренер тут не знадобиться - інструкція розташована безпосередньо на корпусі.

Отже, вертикальна тяга імітує підтягування на турніку, але на відміну від них рухається перекладина, а тіло залишається на місці; горизонтальна має схожі риси з веслуванням. Плюси полягають в безпечне використання навантаження, серйозно перевищує власну вагу атлета, і відсутності небезпеки впасти, адже ви сидите на лаві. Для новачків верстат вважається прекрасним трампліном до більш значущих результатів.

М'язовий атлас

1.     «Крила» (найширші)

2.     Біцепси і трицепси

3.     Дельти і передпліччя

4.     Велика кругла

5.     Ромбовидна, трапецієвидна

6.     Велика грудна

 

ЖИМ НОГАМІ

Базовою вправою на опрацювання нижнього масиву тіла є жим ногами. Конструкції для його здійснення є в кожному фітнес клубі. Заняття підходить не тільки для набору м'язових обсягів, а й для додання рельєфу мускулатури. Відповідно, обладнання успішно використовується в сфері бодібілдингу, функціонального тренінгу та інших спортивних напрямків. Звичайно, жим в верстаті для ніг не зможе повністю замінити вільні ваги по ефективності. Однак в якості доповнення до них він підходить ідеально.

 

Далі важливо відзначити, які існують моделі. Класичним варіантом вважається модифікація з платформою під кутом 45 градусів, яка піднімається і опускається за допомогою механізму санчат. Для тренажерного залу нерідко купуються і інші різновиди даних тренажерів. Популярно комбінований пристрій, поєднане з машиною для Гакк присідань. Зустрічаються також вертикальний жим ногами і горизонтальний. У першому випадку платформа встановлено перпендикулярно до сидіння, у другому - в одній площині.

 

Чому ця конструкція входить в список кращого обладнання для прокачування низу тіла? Причин можна назвати декілька. Тут відсутній негативний тиск на хребет, а значить, установка безпечна для спини. Якщо у вас була травма, слабкі м'язи попереку, болі в колінних суглобах або інші подібні проблеми, що заважають виконувати присед, то для розвитку квадрицепсов і сідничних тренажер виявиться як не можна до речі. Його плюсом буде можливість роботи з великим навантаженням без ризику втратити рівновагу і не впоратися з обтяженням.

М'язовий атлас

 

1.     великі сідничні

2.     квадрицепси

3.     Камбаловидние, литкові

4.     Біцепси стегон, напівсухожильні, напівперетинчасті

5.     Напрягатель широкої фасції

 

ЖИМ від грудей

Для накачування об'ємних м'язів грудей не завжди достатньо працювати з вільним вагою. Безумовно, вправи з гантелями і штангою важливі, але занадто зациклюватися на них не потрібно. Одноманітність тренувань на верхній масив тіла може привести до застою, а часом і до травм. Відсутність результатів походить від того, що спортсмен адаптується до навантажень, а ймовірність пошкоджень посилюється, оскільки він часто долає серйозну вагу через больові відчуття. Крім того, базові сети повинні розбавлятися ізоляцій.

Урізноманітнити свою програму можна заняттями на спеціальному обладнанні. Які бувають тренажери для жиму від грудей? В основному вони поділяються за двома критеріями: положенню спинки і способу навантаження. Виходячи з першого пункту, користувач може робити рух сидячи, злегка відхилившись назад і лежачи. Згідно з другою диференціації, зустрічаються блокові та дискові варіанти. Експериментуючи з різними модифікаціями, що займається краще впливає на цільову групу.

Жим в тренажері оптимальний головним чином для жінок і новачків, у яких не відточена техніка роботи з вільними обтяженнями. Тут є строго задана траєкторія, рівновагу утримувати немає необхідності, м'язи стабілізатори не підключаються, що безпечно на перших порах. Якщо виконувати вправу сидячи, то переваг ще більше: не створюється підвищений тиск в голові, спостерігається щадне вплив на дельти, зв'язки і сухожилля. Також верстати краще для тих, хто націлений на усунення асиметрії грудних і поліпшення їх форми.

М'язовий атлас

1.     Мала грудна, велика грудна

2.     трицепс

3.     Передня дельта, середня дельта, задня дельта

4.     зубчаста

5.     ліктьова

 

Тренажер для приводящих і відводящих м'язів

Призначення подібного обладнання полягає в зміцненні зовнішньої і внутрішньої поверхонь стегон. Вправа бореться з проблемними ділянками, робить їх сильними, пружними і підтягнутими. Приємним бонусом є помірне спалювання жиру в цих зонах. Є конструкції тільки для аддукторов або абдукторов і суміщені модифікації. Всі вони забезпечені ергономічним сидінням з похилою спинкою, м'якими подушками для упору ногами, рукоятками.

Перед заняттям важливо потягнути пахові зв'язки і розігріти тазостегнові суглоби, за рахунок чого можна домогтися більшої амплітуди і кращого відгуку мускулатури. Якщо не спиратися на спинку, а податися трохи вперед, сідниці задіюються в повному обсязі. Сам корпус повинен бути прямим і не допомагати рухам. Тренуватися треба вдумливо і розмірено. Зайва швидкість тільки перешкодить продуктивності. Після важкого комплексу теж проводять розтяжку, яка сприяє еластичності волокон і виведенню молочної кислоти, щоб уникнути хворобливих відчуттів на наступний день.

М'язовий атлас

1.     Приводять і відводять м'язи

2.     Великі, середні і малі сідничні

3.     Квадрицепси і медіальні широкі

4.     Напрягатель широкої фасції

5.     Квадратна м'яз попереку

6.     Випрямлячі хребта

7.     Прес

 

Тренажери Згинання І Розгинання ніг

Пристрої даного типу застосовуються для створення ізолюючого впливу на квадріцепси і / або біцепси ніг. З їх допомогою вдається отримати більш рельєфні м'язи з хорошою сепарацией. Інші переваги, внаслідок яких багато хто вирішує купити такі силові тренажери:

·        зміцнення зв'язок і підвищення мобільності колін, необхідної в різних спортивних дисциплінах

·        формування якісної бази для подальшої роботи з серйозними вагами

·        повернення рухливості суглобів після травмування в період лікувальної терапії

 

Згинання лежачи і розгинання сидячи здійснюються новачками і атлетами середньої підготовки в кінці, коли ноги вже втомилися (для добивки). Бодібілдери, як правило, виконують розгинання в самому початку, щоб втомити великі м'язи і зрівняти їх силовий потенціал з двоголовими, які поступаються за потужністю і розмірами.

М'язовий атлас

1.     Таргетований: біцепси стегон

2.     Синергисти: кравецькі, литкові, тонкі, підколінні сухожилля

3.     Антагоністи: чотириглаві

4.     Стабілізуючі антагоністи: передні великогомілкової

5.     анатомія розгинання

 

МАШИНА ЗМІТУ

З назви випливає, що ідея створення належить винахіднику з прізвищем Сміт. Але не все так просто. Насправді, конструкцію придумав Джек Лалейн - американський пропагандист ЗСЖ, дієтолог, бізнесмен. Однак він не захотів возитися з документами і ініціативу перехопив більш розторопний інженер Руді Сміт. Саме він запатентував механізм і налагодив виробництво тренажерів для спортзалу даного типу, підписавши угоду з відомою компанією.

Устаткування можна уявити без таких обов'язкових складових, як:

·        гриф і стрижні для навішування обтяжень

·        напрямні ( «рейки»)

·        обмежувальні гаки

 

Тут реалізується безліч простих і складних вправ по суворої траєкторії і в будь-якій площині. Це відмінний інструмент для гіпертрофії м'язів, що забезпечує високу інтенсивність, хороший темп і безпеку тренінгу. Машина Сміта оптимальна на ранній стадії силової підготовки, коли новачок ще не знайомий з присіданнями, жимом від грудей, тягою до поясу і ін. Крім того, вона єдина, де можна робити присед, в якому ступні значно виносяться вперед за лінію поперечини, що служить альтернативою Гакк-присіданням.

Якщо замовити подібну універсальну систему, вийде, по суті, замінити цілий атлетичний зал. Її застосовують для опрацювання всього тіла.

М'язовий атлас

1.     Стегна, сідниці і гомілки

2.     Груди і спина

3.     Плечовий пояс і передпліччя

4.     м'язи кора

Відповідно, спектр виконуваних дій також різноманітний:

·        жим лежачи і сидячи

·        присідання

·        французький жим

·        тяга до підборіддя і нахилі

·        Шраг

·        підйом на біцепс

 

Існує багато інших методик, які спортсмени успішно практикують. Підключаючи фантазію і дотримуючись здоровий глузд, кожен вигадує щось своє.

 

СИРОВА РАМА

У мінімальний набір конструкцій, необхідних для комплектації качалок, обов'язково включається силова рама. Вона є одним з найбільш корисних тренувальних інструментів, що дозволяють виконувати безпечні вправи на різні групи м'язів. Зустрічається досить багато її варіацій, але опис кожної з них зводиться до наступного: квадратна основа з чотирма стійками, скріпленими зверху між собою. У колонах передбачені наскрізні отвори, щоб вставляти довгі металеві фіксатори на будь-якому рівні. На упорах розміщується обтяження, або вони служать для скорочення амплітуди.

Якщо говорити про те, які тренажери необхідні в залі в першу чергу, то силові рами точно будуть в цьому переліку. Вони допомагають уникнути травм при заняттях без асистента. Перевагою обладнання також вважається можливість здійснення оверлоудов - підйомів величезних ваг по короткій траєкторії. Такі руху здатні навантажити мускулатуру в набагато більшому ступені. Крім того, тільки тут робляться жими і приседи з нижньої точки, що гарантують розвиток потужності і максимальний вплив на цільові м'язи за рахунок вкрай складного початку підходу.

В даному верстаті проводяться різноманітні тренування, наповнені базовими і ізолюючими сетами. Це відмінний помічник в присіданні зі штангою, становій тязі та жимі лежачи, особливо коли відсутня страхує партнер. Ще всередині стійок можна робити згинання на біцепс, вертикальний і французький жим на лаві, тягу до підборіддя / поясу. Якщо вгорі знаходиться турнік, то на ньому виконуються підйоми ніг і підтягування. Як відзначили спортивні психологи, рама позбавляє займається від хвилювань перед серйозними вагами. Відповідно, така впевненість дає додаткову силу.

М'язовий атлас

1.     Квадрицепси і біцепси стегон

2.     Сідничні (великі, середні)

3.     Литкові і камбаловидние

4.     Біцепси і трицепси рук

5.     дельтоподібні

6.     Грудні й найширші

7.     Прямі та косі живота

Гиперекстензія

Ця конструкція відома всім любителям здорового способу життя, навіть якщо вони не знають її правильного назви. Вона виглядає як металевий литий каркас з подушками для передньої поверхні ніг і валиками для низу гомілок. Єдиний елемент, що піддається регулюванню - це вісь, яка підлаштовує обладнання під зріст людини.

 

Користь, яку несуть подібні професійні тренажери для спортзалу, важко переоцінити. Їх переваги:

·        легкість освоєння, в тому числі в якості розминки

·        тонізуючий ефект на цільову мускулатуру

·        реабілітаційне вплив на нижню частину спини

·        корекція порушень постави

·        профілактика травматизму

·        можливість зняття офісних затискачів і м'язових спазмів

 

Незважаючи на те, що гиперєкстензия відносно недорога, вона дозволяє прокачати досить велику групу м'язів.

М'язовий атлас

1.     поперекові

2.     сідничні

3.     біцепси стегон

4.     напівсухожильні м'язи

5.     напівперетинчасті

6.     литкові

7.     прес

 

Багатопозиційними лавки

Більшість тренувань будинку або в тренажерному залі передбачають використання особливого інвентарю, який необхідний як пауерлифтеру, так і фітнес-леді. Таким незамінним спорядженням вважають універсальну лаву. Вона максимізує комфорт займається і помітно збільшує результати завдяки певній фіксації тіла. Зміна кута служить для керування силовими акцентами, які розподіляються по-різному.

 

Багатофункціональне обладнання являє собою сталеву раму з м'якою обшивкою - регульованими сидінням і спинкою. Перш за все, воно використовується для жимів, але також виступає допоміжним елементом для роботи з гантелями і штангами при прокачуванні біцепсів, трицепсів, передпліч, дельт і спини. Його застосовують для навантаження прямих і косих м'язів живота.

 

Звертаючи увагу на такі російські тренажери для спортзалу від виробника, як лави, покупець довіряє їх високій якості та іншим важливим параметрам, серед яких:

·        надійність

В основі лежить металевий профіль з міцними кріпленнями і механізмом складання, які витримують критичний тиск.

·        компактність

Система трансформації інтуїтивна і актуальна для багаторазової експлуатації.

·        ергономічність

Тут зручно лежати і сидіти, переміщати і прибирати після тренінгу.

·        простота

Зрозуміла і швидке налаштування була доведена різними користувачами.

·        екологічність

Всі деталі виготовлені з антиалергенних матеріалів - легованої сталі з покриттям порошковими фарбами і лаком, поролонового наповнювача і оббивної штучної шкіри.

 

Лавки є помічниками при виконанні маси вправ. Перерахуємо деякі з них:

·        жим від грудей

·        розведення гантелей

·        віджимання

·        болгарські випади

·        тяга гантелі до поясу

 

Техніка виконання буде залежати від реалізованого вправи. Для безпеки атлета конструкцію доповнюють стійками, з яких знімається гриф. У такому положенні його легше комплектувати дисками.

М'язовий атлас:

1.     Грудні м'язи

2.     Надзвичайно широкі, ромбоподібні, трапеції

3.     Біцепси і трицепси

4.     Плечі і передпліччя

5.     Прес

6.     Квадрицепси і сідничні

ЛАВИ ДЛЯ ПРЕСА

Бажаючим прокачати область кора до заповітних «кубиків» варто подумати, де купити пристосування для розвитку черевного преса. Зустрічаються різні конфігурації лавок. Найбільш популярною визнається похила модель із змінним кутом. Також в інтернет магазинах знайдуться статичні вигнуті варіанти. Навантаження у всіх них створює власну вагу спортсмена. Однак можна застосовувати і інші обтяження - млинці та гантелі.

Цей доступний тренажер - звичайна м'яка лава з валиками на жорсткому сталевому каркасі. Регульовані елементи встановлені на широкому шарнірі, що виключає виникнення люфту навіть через роки практично безперервної експлуатації. Лавка дозволяє проводити скручування, підйоми ніг або тулуба з надійною фіксацією кісточок. Вона гарантує грамотне і рівномірний вплив без негативних наслідків для хребетного стовпа.

Якщо на животі знаходяться жирові відкладення, необхідно дотримуватися дієти, щоб вони пропали. Для цього рекомендується домогтися дефіциту калорій, коли їх витрати перевищують споживання. Тільки тоді сформується привабливий м'язовий рельєф і ідеальна фігура.

М'язовий атлас

1.     Прямі та косі м'язи живота

2.     Передні зубчасті

3.     Квадрицепсі

4.     Великі і середні сідничні

 

ПАРТИ для біцепсів

Устаткування названо в честь Ларрі Скотта - знаменитого бодібілдера, володаря титулу «Містер Олімпія». Воно застосовується для акцентованою прокачування двоголових м'язів плечей шляхом фіксації положення рук і корпусу. Вправа частіше виконується чоловіками, але і дівчатам воно цілком підходить. Для тренування використовують прямий / вигнутий гриф або гантелі, що підвищують ступінь ментального концентрування.

Жим на лаві веде до активізації росту м'язової маси, забезпечує збільшення обсягу рук і їх сили. Він передбачає високу варіативність за вибором снарядів і хвата. У зв'язку з цим навантаження зміщується з центральної частини біцепсів на зовнішні або внутрішні головки. Робота з кривою штангою дозволяє надати зап'ясть більш природну позицію, що дуже важливо при критичних вагах. У разі гранично важкого інвентарю рекомендовано знімати і поміщати його назад за допомогою партнера - так зручніше і безпечніше.

У програму зазвичай включають 2-3 сети по 10-12 повторів. Їх поєднують з базовим підйомом штанги стоячи або з гантелями сидячи. Рухи досить енерговитратні, тому робляться в середині заняття. Біцепси - досить маленька група. Але вони добре реагують на вплив під різним кутом. Відповідно, слід практикувати будь-які варіації, щоб грунтовно «шокувати» біцепси.

М'язовий атлас

1.     Таргівець: біцепсі, брахіаліс

2.     Синергисти: брахірадіаліси, круглі пронатори

3.     Стабілізатори: випрямлячі спини, ромбоподібні, зубчасті, трапецієподібні, згиначі зап'ястя

 

БІГОВІ ДОРІЖКИ

Аеробні тренування, зокрема біг, визнаються одними з дієвих для підтримки фізичної форми і спалювання жиру. Але не всі готові займатися ними на вулиці. Причини можуть бути зовсім різними: капризи погоди, відсутність часу і т.п. Ось чому багато хто воліє саме бігові доріжки. Вони сприяють не тільки зниження ваги, але і зміцненню всього організму. Завдяки різноманітності їх типів можна без зусиль підібрати модель під свій бюджет і вимоги.

Отже, пристрої бувають механічними, магнітними і електричними. Перші наводяться в рух за рахунок зусиль бігуна, тобто швидкість стрічки безпосередньо залежить від того, як швидко він переміщається. У найпростіших конструкціях навантаження контролюється зміною кута нахилу. Також існують системи з переднім гальмівним валом, який регулюється спеціальною рукояткою або гвинтом. Вдосконаленою модифікацією є доріжка з магнітним гальмом, що уповільнює полотно.

Самої передової вважається електрична різновид. Вона запускається за допомогою електромотора і оснащується мікрокомп'ютером, що відповідає за параметри тренувань. У свою чергу обладнання ділиться на відповідного напряму підготовки (потужність до 12 кВт і швидкість до 40 км / ч), аматорське (до 8 кВт і до 20 км / ч) і економ класу (до 5 кВт і 2-15 км / ч). Його достоїнствами визнаються зручність, плавність ходу, точні регулювання і можливість відстеження стану здоров'я протягом всього аеробного циклу. Воно актуальне, якщо бігу і ходьбі приділяється багато годин в день.

У роботу включається практично все тіло.

М'язовий атлас

1.     Сідниці, стегна (квадрицепси, біцепси), ікри

2.     Задні і передні великогомілкової м'язи

3.     Довгі й короткі малогомілкові м'язи

4.     Розгиначі і згиначі пальців ніг

5.     Плечі (біцепси, трицепси, дельтовидні)

6.     Спина

7.     Прес

 

Еліптичні тренажери
Ці установки поєднують в собі переваги степперов, бігових доріжок та велоергометрії. Вони дозволяють імітувати біг, лижний крок, підйоми по сходах, їзду на велосипеді та ін. Оскільки тут немає ударів по твердій поверхні, пристрої виключають небезпечний тиск на спину і хребет, знижуючи ризик нашкодити м'язам і суглобам. При відсутності особливих протипоказань використовувати тренажери можуть будь-які люди, в тому числі підлітки, пенсіонери і ті, хто потребує реабілітаційного лікування.

Правильна експлуатація орбитрека забезпечує зміцнення серця і судин, збільшення обсягу легких, підвищення витривалості. Тренування покращують метаболізм, допомагають коригувати фігуру і боротися із зайвою вагою. Ефективне спалювання калорій на еліпсоїді веде до продуктивного схудненню. Він корисний і чоловікам, і жінкам, які прагнуть запустити процес спалювання жирів, сформувати рельєфний торс і оздоровити організм. Внаслідок такого багатого функціоналу його набувають для домашнього та комерційного застосування.

Класифікують орбітреки за методом навантаження на механічні (приводяться в дію самим спортсменом), магнітні (гальмують без ривків, передбачають рівні опору) і електромагнітні (комплектуються двигуном, бортовим комп'ютером, датчиками пульсу і набором програм). По розташуванню маховика пропонуються варіанти з центральним, заднім і переднім приводом. Крім того, на вибір впливають довжина кроку, відстань між педалями, міцність рами, фірма-виробник і бренд (Carbon, Matrix, Vision і т.д.).

М'язовий атлас

1.     Ноги (сідниці, стегна і ікри)

2.     Спина і руки

3.     Верхній плечовий пояс

4.     Талія і прес

 

Велотренажер

Конструкції являють собою стаціонарні імітатори велосипеда в умовах обмеженої площі. Циклічно крутячи педалі з різною швидкістю, вдається оптимізувати роботу дихальної та судинної систем, позбавитися від зайвої ваги, проблем зі спиною і навіть целюліту. Займаючись на тренажері, можна запобігти виникненню ряду захворювань (остеопорозу, наприклад) і розвинути вестибулярний апарат. Тренування сприяють підтримці тіла в тонусі, наданню йому гнучкості і рельєфності.

Велоергометри можуть бути вертикальні і горизонтальні. Пристрої з першим типом посадки створюють повноцінні відчуття їзди на справжньому велосипеді. Другі підходять для осіб, що мають болю в спині і суглобах, які тут не відчувають ніякого дискомфорту і розслаблені. Педалі розміщені на одному рівні з сидінням, на відміну від попередніх моделей, де вони знаходяться під сідлом. Відповідно до іншого розподілом, зустрічаються механічні інерційні (ремінні і колодкові), магнітні, електромагнітні варіанти. Обладнанням нового покоління є велоергометри з комп'ютером, який контролює процес їзди.

Щоб вибрати модифікацію, потрібно зрозуміти, для вирішення яких завдань вона потрібна. Коли планується експлуатація будинку, набувають простий велотренажер невеликого розміру, якщо ж передбачається інтенсивний тренінг в рамках атлетичної залу, то замовляють велоергометри. Крім того, враховуються габарити приміщення, маса маховика, потужність, допустиме навантаження, встановлені програми і т.п. Бажано наявність підставки під ємність з водою, динаміків і входів для підключення гаджетів.

М'язовий атлас

1.     Великі сідничні

2.     Передні, зовнішні і задні поверхні стегон

3.     Литкові

4.     Згиначі стегон

5.     Поперек

6.     Прес

7.     Плечі і груди

 

Особливості подання обладнання
Вітчизняні силові верстати відповідають суворим критеріям безпеки, комфортності та якості. Вони повністю відповідають нормам, які пред'являються до продукції для комерційної експлуатації. Їх розробляють і виготовляють з використанням інноваційних технологічних рішень і результатів досліджень в галузі сучасної медицини, чим досягається адекватність навантаження для різних категорій спортсменів.

Такі тренажери можна задіяти в цілорічному інтенсивному режимі 24/7. Вони підходять для облаштування приміщень будь-якого рівня:

·        великих оздоровчих комплексів

·        центрів реабілітації

·        корпоративних клубів для фітнесу

·        бодибілдерських і пауерліфтерських гойдалок

·        домашніх залів

 

Для виробництва застосовують товстостінні гнуті профілі зі сталі, що гарантують стабільні показники міцності готових конструкцій. Процедура фарбування відбувається за допомогою напилення порошкового покриття з подальшою полімеризацією його поверхні під впливом тиску і підвищеної температури.

М'які елементи робляться з екологічно безпечного матеріалу. Для оббивки застосовується винилискожа з капронових кордом. Внутрішній об'єм чохлів заповнюється щільним ППУ (губчастим поролоном). Основою виступає багатошарова фанера. На труться наноситься захисний гальванічний склад на основі нікелю та хрому. Пластикова фурнітура, яка швидко псується або втрачається, відсутня.

Тренажери сприяють нагружению конкретних зон тіла. Їх призначення - ізольована і детальне опрацювання певних груп м'язів. Це можуть бути руки або ноги, спина або груди, прес. Вузьконаправлені модифікації оптимальні для великих за площею об'єктів. В іншому випадку краще придбати мультистанції і окремі снаряди. На закупівлю гуртом у нас надаються знижки. Уточнити, скільки коштують такі товари, можна при оформленні замовлення.

В цілому наші тренажери характеризують:

·        зносостійкість і надійність

·        безшумний і плавний хід

·        тривалий термін служби

·        універсальність для користувачів

·        ергономічність

·        прийнятна ціна

 

 

 

 

 

 

Інші статті
  • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
    Гирі - відмінне обладнання для тренувань
    Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
    Повна версія статті
  • Тренажери із вільною вагою
    Тренажери із вільною вагою
    Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner