Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити
+380 (67) 350-87-44
DS Company

Вуличні спорткомплекси

Вуличні спорткомплекси - це сукупність гімнастичного і силового обладнання, яке дозволяє проводити тренування та ігри на свіжому повітрі. Розташовуються такі майданчики на стадіонах в навчальних закладах, у дворах житлових будинків або на дачі.

Дитячі спортивні комплекси - це універсальне рішення для дворової площадки в житловому кварталі або заміських будинках. Подібні конструкції орієнтовані на фізичний розвиток дитини і розвага. При цьому дозволяє здійснювати тренування і дорослим людям, так як конструкція з'єднань і фіксації розрахована на велику вагу і активне використання великої кількості бажаючих.


Тренажери та їх комбінації дозволяють перебувати в хорошій фізичній формі цілий рік. Технології виробництва виключають вицвітання кольору покриття і розроблені таким чином, щоб максимально убезпечити тренуються за рахунок спеціальних накладок і кріпильних елементів.
Найпоширенішим видом вуличного спортивного обладнання є турніки, бруси, шведські стінки, рукоходи і комбінації з ними. Причини дуже прості - установка подібної конструкції дозволяє тренувати всі групи м'язів в умови обмеженого простору.

Все вуличне спортивне обладнання виготовляється в заводських умовах із дотриманням якості металевих швів і покривається полімерно-порошковим покриттям, яке не вимагає "підфарбовування" щороку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner