Кошик
55 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити
+380 (67) 350-87-44
DS Company

Що таке велотренажер? Призначення і види.

Що таке велотренажер? Призначення і види.

  Велотренажер - це різновид кардіотренажера, який імітує рух на велосипеді. Для чого потрібен велотренажер? Він спрямований головним чином на розвиток сили і витривалості, також зміцнює серцево-судинну і дихальну системи. Основне навантаження припадає на ноги, сідниці і на м'язи преса. Перед тренуванням рекомендується зробити легкий од розмінку.

Переваги велотренажерів Для чого хороший велотренажер? Головна перевага велотренажера - можливість поєднувати оздоровчі кардіотреніровки з інтенсивними силовими навантаженнями. При силових навантаженнях важливо правильно розподілити навантаження. Тренується на велотренажері знаходиться в сидячому положенні, що знижує навантаження на коліна і щиколотки. Потрібен чи ні велотренажер для схуднення? Якщо метою тренування є схуднення, то велотренажер відмінно підходить для зайняти. Завдяки інтенсивній силового навантаження спалюються калорії, що може стати доповненням до дієти і допоможе швидко привести тіло у форму. Крім того, велотренажери компактні в порівнянні з іншими тренажерами.

Віді велотренажерів

Велотренажери розрізняються за системою навантаження на: механічні, магнітні і електромагнітні.

Механічний велотренажер Опір досягається за рахунок ременя, інша назва - ремінні велотренажери. Переваги - простота і дешевизна. До недоліків відносять можливі ривки, недостатньо плавний хід і найменшу зносостійкість (можливий розрив ременя). Головним проблемою для домашнього використання може бути шум тренажера.

Магнітний велотренажер Для навантаження використовується вплив магнітів на маховик. Це дає безшумний і плавний хід, плавні гальмування, що виключає різкі ривки. Магнітні велотренажери більш функціональні, наприклад, є можливість переключити рівень навантаження для завдання інтенсивності тренування. Як правило, мають вбудований комп'ютер, який містить різну кількість програм тренувань. З магнітною системою велотренажер більш надійний і довговічний.

Електромагнітний велотренажер Для навантаження використовується електромагнітне поле, що впливає на маховик. Така конструкція має мінімум рухомих деталей, а отже, найбільш довговічна. Вбудований комп'ютер повністю контролює процес тренування. Електромагнітні велотренажери містять багато вбудованих програм, розрахованих на людей з різними параметрами і цілями зайняти.

Велоергометр - це тренажер сконструйований для націлених тренувань. Програма сама вибирає навантаження виходячи з етапу обраної тренування, вимірює об'єм виконаної роботи. Найбільш просунуті показують якісь групи м язів задіяні, контролюють тренування виходячи з параметрів, що вводяться користувача (вік, вага, відстеження пульсу), що дозволяє тренуватися найбільш результативно і безпечно.

Спосібі посадки. За способом посадки розрізняють горизонтальні велотренажери та вертикальні. Існують також гібридні велотренажери, що дозволяють змінювати положення. Такий тренажер потрібен, якщо в сім'ї кілька користувачів, і наприклад, один з них хоче інтенсивне навантаження, а інший страждає болями в спині і потребує щадному режимі тренувань. Ціна таких велотренажерів на порядок вище, ніж у мають одну посадку.

Велотренажер з вертикальною посадкою - це традиційний спосіб посадки. Тренується займає таке ж положення, як на велосипеді. Горизонтальний велотренажер Сидіння велотренажера з горизонтальною посадкою знаходиться низько і далеко від педалей, що дозволяє витягнути ноги по горизонталі. Це положення більш зручно і безпечно для зайняти. Тренується має повну опору спиною на спинку тренажера, що знижує навантаження на нижні відділи хребта.

Велотренажери горизонтальні дозволяють тренуватися людям з болями в спині, проблемами ніг. При виборі велотренажера обов'язково зверніть увагу на максимальні навантаження тренажера, великим людям буде незручно займатися на малогабаритних велотренажерах. Також слід звернути увагу на вагу маховика, регулювання сідла і керма, кількість вбудованих програм. Далі, дізнавшись про велотренажері - вибрати модель з прийнятною ціною.

 

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner