Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

На вільних вагах Impulse

Звернімо увагу на марку Impulse, яка представляє цілу низку моделей професійних тренажерів. Вони працюють, використовуючи вільні ваги. Тільки такі пристрої можуть по-справжньому легко і просто допомогти Вам накачати м'язову масу.

Іншими словами, зазначимо, що IMPULSE використовуються не тільки в спортзалі, а й у домашніх умовах. До того ж пристрої допомагають качати різні групи м'язів, тому при виборі їх подумайте, який із двох нижченаведених типів Вам найбільше підходить:

  • По-перше, це тренажери, які мають вільну вагу, зазвичай ними користуються професійні хитавиці. Виконувати на них можна різні вправи, хитаючи не одну групу м'язів. Техніка виконання вправ складна. Застосовуються пристрої як вдома, так і в спортзалі. Серед них йдеться про гантелі, штанги, гирях;
  • По-друге, скажімо про блокові моделі, якими користуються лише у спортзалі. Адже вони мають нерухому конструкцію, до того ж, дуже об'ємні. Можна виконувати заняття на різні групи м'язів, до того ж займатися на них людині набагато простіше і комфортніше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner