Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Основні характеристики тенісних столів

Основні характеристики тенісних столів

 І як людині, яка купує подібні спортивні товари в перший раз, зробити правильний вибір? Необхідно знати основні характеристики тенісних столів — саме в цій статті ми їх і назвемо!

Розміри тенісних столів

Одним з найважливіших параметрів тенісного столу є його розмір. Існує певний міжнародний стандарт:

  1. Довжина — 274 см
  2. Ширина — 152 см
  3. Висота — 76 см

Звичайно, при бажанні можна купити тенісний стіл і менших розмірів, і це не буде говорити про їх «неправильності», просто такі столи зазвичай призначені або для аматорської гри, або для дітей. У цьому випадку довжина може становити близько 136 см, ширина — близько 76 см, а висота — приблизно 65-70 см.

Зовнішній вигляд

Ігрова поверхня тенісного стола має певне візуальне оформлення. Зазвичай стіл пофарбований в темно-зелений або синій колір, але можна наштовхнутися і на чорні, темно-сірі моделі. Колір тенісного столу зазвичай підбирається з урахуванням того, щоб очі спортсмена не втомлювалися при тривалій грі або тренуванні. У якісних моделей тенісних столів поверхня захищена матовим покриттям проти відблисків.

Умови використання — на вулиці і в приміщенні

Залежно від умов використання все тенісні столи прийнято ділити на:

  1. Всепогодні столи, які можна вибрати тут. Мають якісну меламінову поверхню товщиною від 3,5 до 10 мм, захищену від перепадів температури, впливів атмосферних явищ. Такий тенісний стіл можна без побоювань тримати виключно на вулиці, не заносячи його у приміщення навіть в найгіршу погоду — він готовий до таких випробувань. При цьому відскік м’яча може бути гірше, ніж у моделі для закритого приміщення. Відповідно, на такий тенісний стіл ціна буде теж вище середнього рівня.
  2. Столи для закритих приміщень. Ігрову поверхню таких моделей створюють з ДСП найвищої якості, що гарантує правильний відскік м’яча. На вулиці такі столи краще не використовувати — волога і сирість швидко зіпсують стільницю до невпізнання. Бувають аматорські, тренувальні та професійні столи для закритих приміщень.

При виборі тенісного столу рекомендуємо також звернути увагу на деякі необов’язково, але дуже корисні технічні характеристики:

  1.  систему складання
  2.  Можливість одиночних тренувань
  3.  Наявність зручних транспортувальних коліс
  4.  Наявність зручних ніжок для фіксації на будь-якій поверхні, навіть на нерівній

​​​​​​​

Настільний теніс – це відмінний засіб, аби залишатися у формі і поліпшити координацію рук і очей. Повторювані різноспрямовані рухи також розвивають спритність і гнучкість тіла. Під час гри в пінг-понг працюють ті частини мозку, які відповідають за рухи, дрібну моторику та стратегічне мислення, і вони можуть розвиватися з кожним матчем. Його здатність стимулювати  роботу мозку важлива для людей будь-якого віку.

За розвитком спритності і швидкості тенісисти перевершують тих своїх ровесників, які не займаються настільним тенісом. Це і зрозуміло. Адже спритністю називають точність швидких рухів. Судіть самі, де ще так можна розвинути спритність як не в настільному тенісі, коли темп гри тут змінюється від 30 до 120 ударів у хвилину, швидкість руху руки з ракеткою досягає більше 40 кілометрів в годину, швидкість польоту м’яча при завершальних ударах 170-180 кілометрів на годину, а початкова його швидкість може досягати навіть і 200 км/год. І при цьому м’яч повинен точно потрапляти  в потрібну ділянку стола.

Настільний теніс – це та активна гра, де немає часу лінуватися. Кожен елемент потребує роботи безлічі різних м’язів. При цьому відповідно витрачається велика кількість калорій і рідини. Отож настільний теніс дає позитивний ефект щодо підтримання належної ваги тіла і навіть її зменшення.

Чи граєте ви в настільний теніс для власного задоволення, чи на професійному рівні – він легкий для засвоєння, але складний у досягненні рівня майстерності. А ще ця гра пропонує вам найдоступнішу можливість добряче розважитися в порівнянні з іншими видами спорту, не забуваючи  про дуже малу ймовірність травмування. Тому не дивно, що в національних корпораціях світу нараховується нині 300 мільйонів активних членів гри в настільний теніс.

Інші статті
  • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
    Гирі - відмінне обладнання для тренувань
    Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
    Повна версія статті
  • Тренажери із вільною вагою
    Тренажери із вільною вагою
    Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner