Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Вибираємо боксерську грушу

Вибираємо боксерську грушу

Нікого не здивуєш наявністю боксерської груші або мішка будинку, адже з його допомогою ви зможете не тільки значно поліпшити набуті навички у секції, а й підняти загальний тонус організму, відпрацювати ударну техніку, зайнятися фітбоксом.

Сьогодні ми поговоримо з вами про вибір боксерської груші для домашнього або професійного використання. Відповімо на питання на що звернути увагу, як підібрати її за розміром і вагою.

Боксерська груша (або мішок, якщо снаряд має циліндричну форму) - це класичний снаряд, який використовується для постановки і вдосконалення ударної техніки в усіх видах єдиноборств. Снаряд є незамінним для спортсменів будь-якого рівня підготовки - від новачків до професіоналів, тому що дозволяє легко відпрацьовувати будь-які удари, напрацьовувати комбінації, імітувати реальний спаринг.

Віді груш

Боксерські груші та мішки поділяються на кілька основних категорії, які принципово відрізняються один від одного не тільки зовні, але і комплексом вправ, для яких призначені. Згідно з цією класифікацією можна виділити:

 • Важкі боксерські мішки . Це класичний універсальний снаряд для всіх видів спорту. Можна працювати як руками, так і ногами. Підходить для дітей та дорослих незалежно від кваліфікації.
 • Важкі боксерські груші . Значно менше мішків по габаритах, орієнтовані в основному на роботу руками.
 • Пневматичні легкі груші . Снаряд для швидкісних тренувань.
 • Підлогові снаряди (наливні мішки) . Ці манекени не підвішуються до стелі, а встановлюються на підлогу. Зазвичай значно дорожче класичних мішків. В якості наповнювача застосовується вода або пісок.
 • Підвісні манекени борцівські . Класичні борцівські снаряди зі спеціальним кріпленням, яке дозволяє підвісити снаряд і працювати з ним як зі звичайним мішком.

Важкі боксерські мішки

Використовується для підготовки бійців і спортсменів всіх видів єдиноборств, починаючи від боксу, закінчуючи змішаними видами. Застосовується на всіх етапах підготовки і навчання бійця - від першого дня роботи в спортивному залі і до моменту, коли ви станете чемпіоном. Мішок можна побачити в будь-якому боксерському залі або клубі як базовий снаряд.

Універсальність його також у тому, що він підійде як для роботи руками, так і для відпрацювання практично всього комплексу ударів ногами.

Якщо ви обмежені бюджетом або не хочете купувати кілька снарядів, рекомендуємо в першу чергу купувати саме мішок.

Незамінним буде також він для занять фітнесом за рахунок колосального навантаження і великої кількості калорій, що спалюються. Дозволить працювати як одному, так і групою. Заняття допоможуть відчути удар, поставити і вдосконалити його технічно, поліпшити витривалість і загальну фізичну підготовку.

Важкі боксерські груші

Цей снаряд має краплеподібну форму. Використовується зазвичай для відпрацювання ударної техніки руками. На відміну від класичного циліндричного мішка дозволяє працювати аперкотами і різними ударами знизу. Працювати ж ногами по боксерській груші може виявитися незручно, та й весь комплекс ударів у вас не вийде виконати.

Груші не займають багато місця і підійдуть для використання не тільки в професійному боксерському залі, але і в квартирі. Зазвичай вони не мають значно вагу, що дозволить легко знімати і ховати снаряд після закінчення тренування.

Пневматичні легкі груші

Для постановки і розвитку техніки бійця застосовуються також і легкі снаряди. Вони мають трохи іншими властивостями і застосовуються для розвитку швидкості, хлесткості, координації і техніки. Пневматичні груші мають низьку вагу і гарний відскік. Бувають два основних віді снаряда - або пневматічна груша на платформі, або на розтяжках.

Зазвичай для початкових тренувань не використовуються, але дуже важливі для спортсменів просунутих рівнів підготовки.

Підлогові наливні мішки

Як зрозуміло з назви ці снаряди встановлюються прямо на підлогу - вам немає необхідності робити кріплення в стіні або стелі, при бажанні такий мішок можна перемістити в інше місце. В якості фіксатора тут застосовується або вода, або пісок в залежності від моделі. Ударна частина зазвичай виконується із пластиків і поліуретанів у формі людини, що дозволяє виконувати тренування не просто з циліндром, а максимально наблизитися до реальних умов бою.

До недоліків цього виду снарядів слід віднести, мабуть, лише ціну. В середньому на підлогу мішки дорожці своїх підвісних аналогів мінімум в 2-3 рази.

Підбір мішка по вазі і висоті

Велике значення при виборі боксерського мішка має його вага і висота. Ми рекомендуємо підбирати снаряд з урахуванням того, хто буде працювати з мішком. Якщо ви купуєте для дитини для домашніх тренувань - можливо, вам підійде невеликий легкий мішок , якщо ж снаряд купується для боксерського залу, рекомендуємо підбирати висотою від 1,4 м і вагою від 40 кг.

таблиця рекомендваных розмірів боксерських груш

 

На сьогодні асортимент боксерських мішків настільки великий, що снаряд можна підібрати під будь-які індивідуальні параметри. Мішки вагою від 5 кг до 120кг, висотою від 40см до 200м. За цими параметрами їх можна умовно розділити на кілька умовних груп:

Пару слів про матеріал

З інших особливостей варто звернути увагу на матеріал виготовлення і наповнення мішка. Мішки виготовляються з декількох основних матеріалів:

Практично всі сучасні боксерські мішки, виготовлені з різних матеріалів, мають дуже хороші показники зносостійкості і довговічності.

Всі види зовнішнього матеріалу - ПВХ, шкіра і кирза показують хорошу зносостійкість і високу надійність.

Слід тут також відзначити, що мішки ПВХ хоч і значно дешевше шкіряних аналогів, але також показують хороші результати в плані довговічності. Багато професійних зали переходять на цей тип мішків.

Наповнювач

У плані внутрішньої набивання виробники використовують або ганчір'я (тканинні обрізки), або деревну стружку, а також пісок як навантажувач. Можуть можуть застосовуватися також шкіряні або поліуретанові обрізки. Основне завдання тут - домогтися якісного рівномірного розподілу ваги, забезпечити середню жорсткість снаряда.

Кращим наповненням з точки зору ціни / якості є ганчір'я.

При правильній набиванні забезпечує необхідну жорсткість і хороший вагу. При необхідності в такі мішки поміщається центровиків з піском для збільшення ваги. Такі мішки менше збиваються з годиною, мають краще поглинає ефектом, не прокидаються.

Деревна тирса хороший наповнювач в плані ваги, але швидше збивається і забезпечує більшу жорсткість мішка в порівнянні з аналогами.

Наші рекомендації

При остаточному виборі снаряда ми рекомендуємо виходити з двох основних чинників:

 • Бюджет на покупку;
 • Хто буде займатися і яку групу ударів необхідно напрацьовувати.

У більшості випадків правильним є рішенням буде покупка боксерського мішка (циліндра), що дозволить працювати як руками, так і ногами. Залежно від віку спортсмена є сенс розглядати невеликі мішки до 1-1,2 метрів для дітей і середнього розміру (від 1,2 м) для дорослих. Бюджет дозволить вам вибрати бажаний зовнішній матюкав, наповнювач, наявність додаткових аксесуарів.

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner