Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Сітка для футбольних воріт: види, розміри і вимоги

Сітка для футбольних воріт: види, розміри і вимоги

Футбол захоплює людей незалежно від статі, віку, політичних поглядів, того, чим вони займаються і у що вірять. В Іспанії, Англії, Італії та багатьох інших державах футболістів знають в обличчя, а за іграми улюбленої команди уважно стежать усією країною. Якщо запитати, з чим асоціюється у вас футбол, ви, напевно, скажете - м'яч. Але важко уявити тренування, а тим більше матч без воріт і футбольної сітки. Сітка для футбольних воріт проводитися із спеціального сировини з високою зносостійкістю, щоб прослужити тривалий час.

Коли з'єднання явилася сітка для футбольних воріт
Спочатку в якості футбольних воріт використовували дві вертикальні стійки, потім з'єднання явилася поперечка. У 1875 році була проведена стандартизація футбольних воріт. Відповідно до нових правил, ворота для професійної гри повинні мати ширину 7,32 метра і висоту 2,44 метра. Чим обумовлений вибір цих цифр? Це еквівалент 8 ярдів завширшки і 8 футів у висоту.

У матчі між збірними Північної і Південної Англії 23 березня 1891 року зареєстровано перший офіційний використання сітки для футбольних воріт у грі. Саме тоді Джон Броді, який займається виробництвом рибальських сіток, здогадався приладнати останню до воріт. Пізніше він запатентував свій винахід. І навіть заснував фірму з виробництва футбольних сіток, яка займається цим і зараз. Якісна сітка для воріт повинна складатися з 25 000 вузлів. У його честь в Ліверпулі, його рідному місті, названа вулиця.

Збереглися історичні дані, що дозволяють припустити, що гру, схожу на футбол, проводили ще в 4-3 ст. до н. е. в Китаї. Перші ж згадки про цю гру на туманному Альбіоні датуються 1314 роком. Саме цей час вважається періодом зародження футболу. Ворота тоді були простими дерев'яна яними стовпами, після кожного голу проходила зміна воріт. І лише набагато пізніше з'єднання явилася поперечка, спочатку мотузкова, а потім тверда. Це було продиктовано необхідністю, так як суддя не завжди бачив момент гола, м'яч міг пролетіти дуже високо між стійками, що слугувало причиною для конфліктів. А згодом містер Броді запропонував використовувати сітку.

На перший погляд вибір футбольної сітки може здатися елементарним. Однак насправді все не так просто. Якщо купити сітку для футбольних воріт в першому-ліпшому магазині, то можна відчути розчарування. Від неї вимагається висока міцність, щоб виконувати головну функцію - «тримати» удар м яча, який може досягати неймовірної швидкості - 214 км / рік! Цей світовий рекорд був встановлений в 2011 році бразильцем Халком і досі не побитий.

Ще однією важливою характеристикою сітки для футбольних воріт є надійне кріплення до стійки. Саме це є слабким місцем низькоякісні сітки. Навряд чи такі вироби стійкі до зношування. Найімовірніше, вам доведеться купити нову після 5-6 ігор. Причиною цього є низька якість сировини. Навпаки, надійна сітка з добротних матеріалів витримує вагу воротаря (це важливо, адже він може опинитися у воротах разом з м'яким м'яча), стійка до погодних умов, частим ігор. Кріплення до штанги відповідає рівню самої сітки.

Види і розміри сітки для футбольних воріт


Сітки на футбольні ворота з різною товщиною шнура (не менше 1,8 мм). Виробляються вони з поліпропіленових ниток з високою міцністю, здатних витримувати значні навантаження. Розміри стандартизовані. Осередки у всіх моделей однакові - 10х10 див.

 Сітка для футбольних воріт

Сітки для пляжного футболу, для тренувальних воріт. Смороду менше, їх використовують під час тренувань і на аматорських іграх, а також під час турнірів з пляжного футболу.


Сітки для міні-футбольних і гандбольних воріт. Тут розмір шнура варіює від 1,8 до 3,1 мм, розміри осередків можуть відрізнятися (наприклад, 4х4 см або 10х10 див.). Сітки такого типу використовуються для змагань з міні-футболу та гандболу.

Сітки для міні-футбольних і гандбольних воріт

Гасителі (міні-футбольні та гандбольні). Вони використовуються з метою продовження експлуатаційного терміну сітки за рахунок гасіння швидкості м яча. Товщина ниток і розмір осередків варіюються.

Гасителі (міні-футбольні та гандбольні)

Якою має бути сітка для футбольних воріт
Футбольна сітка повинна мати високу міцність, бути надійною. Тільки тоді вона зможе витримувати удари м'ячів, які були надіслані не тільки любителями, а й професіоналами з високою швидкістю. Саме тому використовуються капронові або поліпропіленові шнури. І це не випадково. До матеріалу сіток для футбольних воріт пред'являється ряд вимог, обумовлених особливостями експлуатації.

Сировина має володіти стійкістю до УФ-променів, атмосферних впливів. Адже у футбол грають цілий рік на закритих і відкритих аренах. Діаметр нитки коливається від 1,8 мм до 5,5 мм. Сітка може бути з квадратними осередками (зі стороною 10 см найчастіше) і шестикутними. Всі ці показники впливають на ціну. По виду плетіння розрізняють безвузлові і в'їхав пов'язані сітки.

 

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner