Кошик
59 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити
+380 (67) 350-87-44
DS Company

Хулахуп для схуднення: який вибрати, вправи та відгуки

Хулахуп для схуднення: який вибрати, вправи та відгуки

Обруч для схуднення хулахуп — це прекрасний спортивний тренажер, з яким легко займатися в домашніх умовах. Від звичайного звичного всім з дитинства обруча хулахуп відрізняється наявністю вставок-кульок, а іноді і обважнювача. Він не просто допомагає зберігати тіло в тонусі — під час роботи з хулахуп відбувається формування фігури, поліпшується лінія талії, йдуть зайві кілограми з боків і сідниць.

Обруч у більшості людей асоціюється з дитячою грою або художньою гімнастикою. Між тим, ще стародавні греки широко використовували у якості спортивного інвентарю снаряд, схожий на хулахуп. Можливо, вони знали щось, на що не звертаємо уваги ми? Адже скидати кілограми, граючи з обручем, набагато приємніше, ніж сидіти на дієтах, а масажний ефект і «адресний вплив на проблемні зони талії і стегон лише покращують картину.

Що таке хулахуп і в чому його користь?

Сам термін «хулахуп» походить від назви традиційного гавайського танцю «hula» і англійського слова «hoop» — обруч. Втім, з Гаваями тут асоціація не історична, а чисто візуальна — дуже вже схожі рухи стегнами при обертанні хулахуп на їх національні танці.
Хулахуп для схуднення: який вибрати, вправи та відгуки
Хула хуп для схуднення використовують у комплексі з іншими заходами — як «сольної» програми великого ефекту по скиданню ваги не дасть. Тім не менш, невигадливий обруч приносити багато користі: з його допомогою тренуються прямі і косі м'яка м'язи преса, підкачуються стегна і спина. До того ж крутити обруч з сутулою спиною просто неможливо — а отже, поліпшується також постава. Допомагає хулахуп прибрати живіт? Так, і дуже швидко. А разом з тим — скорегувати лінію талії і зробити тіло стрункішим.

Обруч хулахуп для схуднення ефективний за рахунок впливу на поклади жиру в організмі і зовні, і зсередини. З одного боку — навіть невелика 15-20 хвилинне тренування спалює чимало калорій. Темпи їх спалювання такі ж, як при бігу — тільки від бігати по свіжому повітрю для усунення наслідків з'єднання їденого доведеться цілих півгодини. Покрутити обруч під бадьору музику, фільм або передачу по телевізору набагато легше і приємніше. З іншого боку, схуднення за допомогою хулахуп відбувається і за рахунок зовнішнього впливу. Підшкірний важкодоступний жир розбивається обручем за системою, аналогічною антицелюлітного масажу.

Навантаження, одержувані при заняттях з хулахуп порівняні з кардіо тренування середньої інтенсивності. Врахуйте також масажний ефект, який досягається за допомогою вбудованих в обруч пружних кульок — і результат на обличчя. Схуднення за допомогою хулахуп відгуки отримує найкращі: масаж, скидання зайвих кілограм і вплив на самі жадані для схуднення місця (талія, стегна) — це відмінний засіб поліпшити зовнішній вигляд.

А крім втрати ваги, заняття з обручем — це:

 • Тренування для серця і судин, корисна в будь-якому віці.
 • Масаж талії, стегон, і, що більш важливо, внутрішніх органів, розташованих в животі.
 • Прекрасні вправи на поліпшення координації у просторі і володіння своїм тілом.
 • Зміцнення м язів тулуба, що відповідають за поставу, пряма спина і живіт втягнутий.
 • Поліпшення гнучкості spini і робота з хребтом.
 • Хороший тонус і енергетичний підйом.

Віді хулахупов

Замислюючись про заняття з обручем, виникає питання — який вибрати хулахуп для схуднення? Адже вони бувають різних видів, масі і різного призначення.
Хулахуп для схуднення: який вибрати, вправи та відгуки

 • Простий обруч (його-то і хулахуп у нас не називають, на відміну від західних країн) — це ідеальний варіант для новачка. Самий звичайний металевий або пластиковий круг, яким грали в дитинстві у дворі або крутили на швидкість на фізкультурі. Він допоможе виробити звичку, його дуже легко крутити (тіло саме згадає дитячі навички!), він не залишає синців, як іноді трапляється з масажними і важкими хулахупами. Це не означає, що переходіті до наступного рівня не знадобиться — но з обруча почати легше і приємніше. Зазвичай він буває порожнистим усередині — у дитячі моделі іноді засипають крупу або пластикові кульки, щоб він шумів під час руху. Діаметр обруча — від одного метра; переважати проста модель не більше 1 — 1,5 кг.
 • Обруч з обважнювачем — прекрасний засіб, щоб від забави переходіті до кінцевої мети вправ — схудненню. У пустотіла обруч вставляються спеціальні металеві обважнювачі, які збільшують його вагу. Крутити його стає важче, а отже — більше зусиль дають кращий результат. Нові моделі робляться розбірними: в них можна регулювати вагу хулахуп, поступово збільшуючи його, додаючи обважнювачі. Вага такого обруча може скласти 1,5 — 2,5 кг, в залежності від обраної моделі. Якщо немає коштів, але є бажання спробувати — можна ускладнити звичайний обруч, помістивши всередину металеві підшипники, магніти та інші відповідні по діаметру предмети. Як варіант — засипати піском.
 • Масажний обруч для схуднення хулахуп — один з найбільш ефективних, адже масажуючий ефект сам по собі вже заставу спалювання підшкірного жиру, а тим більше, коли тіло масажується так інтенсивно. По всій довжині хулахуп «обличчя» всередину вбудовані пружні кульки — їх може бути від 15 до 40, але найпоширеніший варіант — це 20-25 гумовіх куль середньої величини. До речі, кульки можуть бути і не тільки гумовими — їх роблять також з пластику, оснащують повітряною подушкою або навіть магнітними вставками (для любителів цього виду масажу). Це впливає на масу обруча і на вироблений ефект. Великі і маленькі кулі масажують по-різному, краще мати обидва варіанти.
 • Розбірної хулахуп для схуднення — мабуть, самий зручний варіант для зайняти поза домом, адже його легко транспортувати. Втім, і вдома він збереже багато місця, так як поміститься в невеликій пакет або чохол. Збирається такий хулахуп всього за кілька секунд — різнокольорові пластикові або гумові сегменти з'єднання єднуються між собою в звичний коло. Ті, щоб обруч розбірної, не заважає йому мати кульки для масажу або інші обтяжувачі, зате такі моделі дуже ергономічні.

Хулахуп для схуднення: який вибрати, вправи та відгуки
Який хулахуп краще для схуднення? Очевидно, що тій, у якого більша вага і є кульки для масажу, але починати з нього все ж не варто. З-за незвички і неправильного поводження від зайняти можна швидко втомитися, кульки наб'ють синці, і на цьому все тренування закінчаться, а хулахуп з пошаною відправиться на антресоль, в комору або за шафу. Тому постарайтеся починати з простого обруча, поступово переходячи до більш складних моделях. Тім більше, що й ціна у хулахуп досить низька — це, напевно, один з найбільш дешевих домашніх тренажерів для скидання ваги.

Як вибрати хулахуп

Як вибрати хулахуп для схуднення? При купівлі обруча важливо враховувати не тільки його ергономічність, вага і наявність масажних кульок, але і ті, наскільки він підходить саме вам. Насамперед необхідно визначитися з діаметром потрібний легко визначити, поставивши обруч поруч з собою. Ідеальний варіант — коли верхнє ребро хулахуп в такому стані буде доходити до ваших нижніх ребер або навіть трохи далі — до діафрагми.

Як бачимо, діаметр безпосередньо залежить від зростання, і підбирається індивідуально. Що буде, якщо хулахуп виявиться значно менше чи більше? Такі «тренажери» не варто приймати у спадщину від худеющей подруги чи сестри. Якщо діаметр буде більше необхідного, ви просто не зможете обертати обруч. Якщо менше — ефект від таких вправ буде прагнути до нуля, так як ви не можете прикладати достатня зусиль.

Відповідний вам вага також легко визначається ще в магазині, до покупки. Як підібрати хулахуп по вазі? Дуже просто — експериментальним шляхом. Накиньте на собі обруч, розташувавши його трохи вище талії, виставте вперед трохи зігнуту в коліні ногу і почніть його обертати. Навіть не маючи звички, ви побачите, як швидко хулахуп падає на підлогу. Вибирайте той, який ви можете обертати, альо прикладаючи певні зусилля. Захоплюватися простими полегшеними моделями не варто.

Як займатися?

Заняття з хулахуп для схуднення мають ряд правил, виконання яких забезпечить вашу безпеку і дозволить швидше досягнути ефекту. Для цього дотримуйтесь таким нехитрим рекомендаціям:
Хулахуп для схуднення: який вибрати, вправи та відгуки

 • Крутите хулахуп тільки натщесерце, якщо виконуєте вправи вдень або ввечері — переконайтеся, що пройшло вже хоча б півтори-дві години після їжі. Інтенсивні навантаження на м'яка зв'язку в районі талії для працюючого над переварюванням обіду шлунка неприйнятні.
 • Вибирайте просторі місце — крутити обруч в захаращеній кімнаті з купою дрібниць і б ' ються предметом рівносильно урагану. Ну або слона в посудній лавці. У будь-якому випадку — це навряд чи залишить у вас багато позитивних вражень. Якщо в квартирі не дуже просторо, можна вийти у двір або стадіон. Іноді навіть безлюдна в ранкову годину майданчик під'їзду на першому поверсі краще, ніж розбиті чашки будинку.
 • Приступаючи до вправ з хулахуп, крутіть його в ту сторону, яку вам комфортно — так легше буде адаптуватися до нового снаряду. Альо з годиною обов'язково починайте чергувати сторони: перекіс в навантаженнях на однакові групи м язів зліва і справа може вилитися в несиметричну лінію талії.
 • Слідкуйте за тим, щоб займатися правильно: вирівняйте спину, напружте прес і сідниці, руки краще трохи підняти вгору, щоб не заважали. Під час виконання вправи намагайтеся дихати рівно. Починати краще з 5-7 хвилин тренування вранці і ввечері, згодом перейшовши до більш тривалих зайняти — до півгодини кілька разів в день.
 • Якщо переходячи до масажного хулахупу у вас проявилися синці на талії і стегнах, на перший час можна надіти щільний аптечний термопояс або просто замотатися шаллю (шарфом). Як правило, синці з'єднання є лише на першому тижню зайняти, а далі, якщо шкіра не занадто ніжна, тіло звикає до навантажень. Якщо після місяця роботи з хулахуп синці все ті ж, то слід перевіритися на наявність протипоказань, вибрати тренажер з кульками менше або зовсім без них.
 • Намагайтеся не упускати обруч під час тренування — це з'єднання їдає дорогоцінні секунди. Краще, коли відчуєте, що він падає, прискорте рух, зробіть його більш розмашистим, інтенсивним.
 • Щоб крутити обруч було не так нудно — увімкніть ритмічну бадьору музику, так тренування пролетить швидше, а крутити його буде цікавіше.

Чи ефективний хулахуп для схуднення? Звичайно, але для нормальної або істотної втрати ваги одних тільки вправ з обручем недостатньо. Поперемінно з обертанням намагайтеся виконувати вправи на прес, сідниці, руки і стегна — тоді процес піде швидше.

Вправи

Отже, худнемо з хулахуп. Але як саме його потрібно обертати і скільки? Щоб швидко звикнути до нового снаряду, ввести зарядку в звичку і за короткий час поліпшити лінію талії, виконуйте наступні вправи з хулахуп для схуднення.

Нахили і махи (всі вправи виконуються стоячи, ноги на ширині плечей):

 • Піднявши хулахуп над головою, нахиляйтеся по черзі ліворуч і праворуч, після — вперед і назад. Поєднайте нахили, як би з’єднавши всі 4 точки плавною лінією. Відводячи тіло назад, максимально прогинайтеся.
 • Тримаючи обруч в прямих руках перед собою, відводите тіло вліво і вправо. У крайній точці повороту дивіться не прямо, а за напрямом руху — це дозволить збільшити скручування.

Хулахуп для схуднення: який вибрати, вправи та відгуки
Під час обертання хулахуп на талії:

 • Підніміть руки вгору, зчепивши їх над головою в замок, і потягніться, намагаючись не упустити обруч. У такому положенні намагайтеся пообертати хулахуп хоча б хвилину в кожну сторону.
 • Виставте праву ногу вперед, злегка зігнувши її в коліні, задійте стегна. Міняйте ноги і напрямок руху хулахуп.
 • Під час обертання виставте руки в сторони і постарайтеся протримати їх в такому положенні хоча б 5-6 хвилин. В цей час постарайтеся не задіявши рук і не гублячи обруч опустити його на стегна і підняти назад. Це вправа розрахована на сідниці.

Для обертання на руках і ногах:

 • Виставте руки вперед, стійте прямо, поставивши ноги на ширину плечей. Крутіть обруч на ділянці рук між зап’ястям і ліктем, поперемінно прибираючи то одну, то іншу руку. Завдяки цій вправі ви зможете трохи підкачати руки, інтенсивно задіюєте м’язи грудей і преса.
 • Виставте праву руку в сторону і починайте обертати обруч на ній. Поміняйте руку. Для вправи краще всього підійде неважкий хулахуп масою до 1 кг
 • Обертайте хулахуп на нозі в районі щиколотки, виставивши ногу вперед, після — в сторону. Міняйте ноги.
 • Ляжте на спину, виставите одну ніг вгору під кутом 90 градусів. Обертайте на ній хулахуп, міняйте ноги після підходів у 30-40 секунд.
Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner