Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Орбітрек, еліпсоїд, крос-тренажер - що це, і як вони працюють:

Орбітрек, еліпсоїд, крос-тренажер - що це, і як вони працюють:

 

Що таке тренажер орбітрек?

Орбітреки називають тренажер, який має механізм, що дозволяє створювати напругу майже на всю мускулатуру тіла. Завдяки своєрідній формі траєкторії, по якій здійснюють рух ноги під час вправ, він отримав свою другу назву - «еліптичний тренажер». Внаслідок руху ніг, ступні зберігають вертикальну позицію, що значно скорочує поява больових симптомів, навіть при тривалих правах, на відміну від більшості інших тренажерів кардіо групи.

У 1995 році аеробний тренажер був доступний тільки професійним спортсменам. Двома роками пізніше орбітрек міг придбати кожен. Унікальний синтез властивостей степпера і бігової доріжки ставши принципово новим відкриттям в області фітнесу

Еліптичний тренажер надає інтенсивне навантаження на мускулатуру нижній частині тіла і плечового пояса, дозволяє тренувати дихальну і серцево-судинну систему, при цьому, не перенапружуючи суглоби і нижню частину spini, що робить даний тренажер доступним людям різного віку і ваги.

 

Ще однією особливістю орбітреки є ті, що він об єднує в собі переваги бігової доріжки, велотренажера і степпера. Залежно від типу конструкції, розрізняють наступні види еліптичних тренажерів:

Механічний орбітрек

Є найпростішим з усіх видів еліптичних тренажерів і найдешевшим. Назва, власне, уособлює принцип його роботи: навантаження створюється за рахунок натягнутого ременя. Основна перевага цього тренажера полягає в тому, що він не витрачає електроенергії, що дозволяє займатися на ньому в будь-якому доступному місці. Недолік це шум від тертя ременя.

 

 

 

Магнітний орбітрек Магнітні моделі коштують трохи дорожче механічних. Альо смороду більш довговічні, без шумні в роботі і теж не вимагають електроенергії, тому що навантаження створюється постійним магнітом.

 

 

 

 

 

 

ЕлектромагнітОпис: C:\Users\Natalja\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\5o.jpgний орбітрек

В основі електромагнітного еліптичного тренажера лежить електромагнітна система навантаження, що дозволяє управляти тренажером через комп'ютер, що робить зміни навантаження більш зручним, тому що не потрібно зупиняти тренування. Користуючись перевагами цього тренажера, можна програмувати тренувальну програму заздалегідь, задавши параметри і бажаний результат від вправ, а комп'ютер сам вибере потрібну навантаження.

Щоб почати тренуватися на такому тренажері, Вам необхідно піднятися на платформу і почати крутити педалі по еліпсу, тримаючись за спеціальні важелі. Принцип роботи займається нагадує імітацію ходьби або бігу на лижах, при цьому без особливої напруги на гомілковостопний і колінний суглоби.

Сучасні технологічні досягнення нікого можливим заняття спортом в будь-якому місці і в зручний час, а що найголовніше - безпечними для Вашого здоров'я. Найкраще вкладення коштів - це вкладення в собі і свою сім'я ю. Займаючись регулярно, Ви власноруч і без зайвих зусиль зробите своє тіло здоровим і привабливим!

 

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner