Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Що таке бігова доріжка? Призначення і види.

Що таке бігова доріжка? Призначення і види.

Що таке бігова доріжка?

Призначення і види

Опис: unnamed

Бігова доріжка - це кардиотренажер, призначений для бігу та ходьби в домашніх умовах. На відміну від силових тренажерів, які спрямовані на розвиток сили м язів, кардіотренажери тримають м'яка м'язи в тонусі, зміцнюють серцево-судинну, нервову і дихальну системи, підвищують витривалість. Також кардіотренажери не вимагають перед тренуванням розминки, досить почати з повільної ходьби, поступово збільшуючи навантаження.

Віді бігових доріжок

За принципом роботи бігові доріжки діляться на механічні і електричні.

   Механічна бігова доріжка

Що таке механічна бігова доріжка? Це доріжка, полотно якої приводити в рух біг тренується. Перевагами є цінова доступність, малу вагу, відсутність необхідності підключення до мережі. До недоліків відносять обмежений функціонал - програм тренувань немає, дисплей може відображати тільки основні параметри (пульс, швидкість, час, калорії). Також не рекомендується людям із захворюваннями ніг, тому що при заняттях на такій доріжці треба докладати більше фізичних зусиль. Зараз практично всі механічні бігові доріжки мають магнітне натяг полотна. При такій конструкції створюється магнітне опір і біжить потрібно докладати більше зусиль для руху бігового полотна. Магнітне натяг надає бігові полотну більш плавний хід і безшумність. Також з'єднання являється можливість регулювати вручну рівні навантаження, не змінюючи кут нахилу полотна.

Електрична бігова доріжка

Електричні бігові доріжки - найсучасніший варіант. Полотно надає руху електричний двигун. Силу навантаження визначає швидкість обертання і кут нахилу полотна. Головним перевагою є плавний хід, який не вимагає зайвої напруги м язів. Електричні бігові доріжки в більшості випадків мають комп'ютерні програми тренувань. Найдосконаліші дозволяють налаштувати індивідуальні параметри, відстежують і контролюють інтенсивність зайняти, в залежності від фізичних можливостей користувача. Також вбудований ключ безпеки, який зупинить бігове полотно при падінні. При виборі бігової доріжки слід звернути увагу на габарити, ширину бігового полотна, максимальні навантаження, вбудовані програми і функції. Ціна варіюється в залежності від виду, потужності двигуна і кількості програм. Слід визначити необхідні для себе параметри і функціональні можливості, а далі вибрати оптимальне цінове співвідношення.

 

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner