Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Як вибрати гантелі для тренувань?

Як вибрати гантелі для тренувань?

Всім відомо, що тренінг з гантелями істотно відрізняється від тренувань зі штангою. Задіюється більше дрібних стабілізуючих м язів, навантаження лягає точніше на цільову ділянку мускулатури, суглоби відчувають себе вільніше ... Зате штанга дозволяє значно підняти інтенсивність, без якої в культуризмі взагалі нічого не робиться. Висновки з усього цього зроблені вже давно: необхідно розумне поєднання методів тренування зі штангою і з гантелями. У більшості спортсменів будинку ще з минулого століття порошиться гриф від штанги і млинці ... А як щодо гантелей? У багатьох є зручні розбірні гантелі, що підходять для тренувань людям з різними фізичними здібностями (наприклад, батькові і синові)? Ні? Отже, підбираємо потрібний товар.

У Вас завжди є вибір - взяти вже готові гантелі, або зібрати їх як стійку роздріб: окремо грифи, окремо млинці. Який би варіант не був обраний, всі один про наступні пункти варто задуматися.

Перше, на що слід звертати увагу - максимальна вага гантелей. Адже Вам з ними не тільки підйоми прямих рук через сторони робити, у яких іноді і п'яти кілограмів досить, але і, скажімо, Шраг, в яких і половину центнера годиною бракує. Здавалося б, все просто: вибрав прадід, купивши і приступай до зайняти, однак такий банальний погляд навряд чи забезпечить Вам комфортні тренування. Вся справа в тому, що великі гантелі як правило, мають і великий «крок ваги». Наприклад, для гантелей в 60 кг крок буде в кращому випадку 2,5 кілограма, а то і всі 5 ... Альо в таких умовах страждає один з основних постулатів культуризму - поступовий ріст робочих ваг. Адже надбавка відразу в 5 кг - це вже зовсім не поступово!

Наступний аспект - посадковий діаметр млинців (найбільш часто використовуються 25 і 30 мм). Наприклад, якщо у Вашому арсеналі є штанга з перетином 30 мм, то підібравши такі ж гантелі, Ви зможете заощадити на млинцях. Це дасть можливість, наприклад, навісити на штангу весь вміст гантелей для значного збільшення ваги. Або навпаки, використовувати найменші гантельние млинці для більш плавного нарощування робочих ваг штанги.

Далі - самі млинці
У них самих є всього 3 «параметра»:

Вага. Зазвичай від 500 грамів до «...». До дуже важких. Саме для гантелей максимальна вага зазвичай не перевищує 7,5 або, в крайньому випадку, 10 кг. Рекомендується підбирати по парі млинців всіх доступних ваг на кожну гантель. Таким чином, з'єднання являється можливість зміни маси гантелі з точністю до півкілограма.
Зовнішній вигляд. Різноманітність цього пункту залежить тільки від фантазії виробників. Гумові вставки ... Хромовані обідки ... Що тільки не придумають для погляду залучення покупців. Різниця всіх цих красивостей лише в тому, що якісь з них мають ще й користь, а якісь зроблені просто так. Наприклад, гумові вставки не вислизають з пальців і т. п.
Зручність використання. Блін може бути обтягнутий гумою і мати зручні пазі для перенесення. А може бути гладким і плоским. Який зручніше?
Наступний пункт - гантельние грифи
Так само як і млинці, грифи змінюються в залежності тільки від бажання виробників. Можуть мати просту форму і стандартну насічку, а можуть бути опуклими (для зручності тримання) і обгорнуті нековзними матеріалами. Колірна гамма теж цілком різноманітна. Вибір обумовлений тільки Вашим особистим смаком. Також можна розрізняти грифи по видах замків, але оскільки функціональної різниці в замках немає, то ми не будемо на них окремо зупинятися.

Обгумовані диски.
Дозволяють тренуватися безшумно, що при заняттях в квартирі або під час ранніх ранкових тренувань дуже важливо.

Крім цього, обгумовані млинці не подряпають підлогу і не обіб'ють меблі при випадковому контакті. Смороду не будуть дзвеніти при складанні гантелей подібно дзвону :)

зручні замки
Замки для гантелей повинні легко і швидко зніматися і вдягатися. Вони повинні міцно і надійно фіксувати млинці, щоб вони, не дай боже, не впали на ноги або на голову.

Найбільш вибачимо і зручним є замок-гайка з великої різьбленням. Він швидко накручується і дуже надійно фіксує млинці на грифі.

Це надовго і це недорого!
Купуючи гантелі, багато хто думає тільки про витрати. Мовляв це дорого і т. д.

Але подумайте! Сучасні якісні гантелі не іржавіють, не псуються, не гнуться і не ламаються. Вони будуть з Вами багато років! Це Ваша чудова фізична форма, здоров'я, сила, витривалість, залізний хват і маса інших бонусів.

Не потрібно їздити в тренажерні зали, не потрібно оплачувати абонемент!

Так чи дорогі гантелі насправді?

Тренуйтеся правильно і будьте здорові!

Інші статті
 • Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - відмінне обладнання для тренувань
  Гирі - це популярний і універсальний тренажер, який можна використовувати для широкого спектру вправ. Вони бувають різних розмірів і ваги, кожна з яких призначена для певних цілей. У цій статті ми розглянемо різні типи гир, способи їх використання та вправи, які з ними можна виконувати.
  Повна версія статті
 • Тренажери із вільною вагою
  Тренажери із вільною вагою
  Існує багато типів тренажерів із вільною вагою, кожен з яких призначений для певних груп м’язів тіла. Ось деякі з найпоширеніших типів тренажерів із вільною вагою.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner