Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Догляд за спортивним покриттям: чим мити

Догляд за спортивним покриттям: чим мити

Власники спортивних залів давно відмовилися від підлогових покриттів з дерева і від ковроліну, оскільки підлоги, вистелені даними матеріалами, досить слизькі і негігієнічні.

Сьогодні популярними є варіації, які не потребують трудомісткого догляду і при цьому гарантують максимальну експлуатаційну безпеку.

Інноваційним в даному випадку є гумове покриття для спортивних залів, яке відповідає заявленим вимогам. Гумова крихта і поліуретан утворюють міцний матеріал, що володіє високими показниками еластичності.

Догляд за спортивним покриттям

Як і будь-яке інше покриття, гумова підлога потребує правильного догляду, що допоможе продовжити її експлуатаційний період. Чистити спортивні покриття слід лише відповідними засобами і попередньо ознайомившись з рекомендаціями виробника. Однак існує ряд загальних правил, які можна застосувати для всіх різновидів гумових підлог. Так, наприклад, слід використовувати:

  • миючі засоби, до складу яких не входить хлор і відбілювачі;
  • спеціальні збиральні машини (пилосос з м'якою насадкою).

Догляд за спортивним покриттям в приміщенні

Вологе прибирання в спортивному залі необхідно проводити щодня. Наступні поради допоможуть зробити цей процес більш продуктивним.

  1. Як інвентар під час прибирання можна використовувати гумові швабри і м'які ганчірки.
  2. Щоб видалити нескладні забруднення, вам буде необхідна звичайна мильна вода.
  3. Перш, ніж приступити до експлуатації підлоги, покриття повинне повністю висохнути.     Також, щоб гумова підлога прослужила якомога довше, слід ознайомитися з рекомендаціями виробника. Зневажливе ставлення до них загрожує негативними наслідками, оскільки агресивні хімікати можуть безнадійно зіпсувати покриття. А тому не варто використовувати кислотні розчинники а також кошти, до складу яких входять нафтопродукти, скипидар, ацетон. Наведені вище рекомендації допоможуть підтримувати в спортивному залі необхідні санітарно-гігієнічні умови, а також дозволять покриттю зберегти первинний зовнішній вигляд і текстуру.
Інші статті