Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Орбітрек, еліпсоїд, крос-тренажер - що це, і як вони працюють:

Орбітрек, еліпсоїд, крос-тренажер - що це, і як вони працюють:

Не дивно, що орбітреки швидко завойовували популярність серед широких мас споживачів, оскільки комфорт під час тренування без згубних навантажень на суглоби і свобода при заняттях було саме тим, що потрібно було протягом багатьох років.

 

Що таке тренажер орбітрек?

Орбітреки називають тренажер, який має механізм, що дозволяє створювати напругу майже на всю мускулатуру тіла. Завдяки своєрідній формі траєкторії, по якій здійснюють рух ноги під час вправ, він отримав свою другу назву - «еліптичний тренажер». Внаслідок руху ніг, ступні зберігають вертикальну позицію, що значно скорочує поява больових симптомів, навіть при тривалих вправах, на відміну від більшості інших тренажерів кардіо групи.

У 1995 році аеробний тренажер був доступний тільки професійним спортсменам. Двома роками пізніше орбітрек міг придбати кожен. Унікальний синтез властивостей степпера і бігової доріжки став принципово новим відкриттям в області фітнесу

Еліптичний тренажер надає інтенсивне навантаження на мускулатуру нижній частині тіла і плечового пояса, дозволяє тренувати дихальну і серцево-судинну систему, при цьому, не перенапружуючи суглоби і нижню частину спини, що робить даний тренажер доступним людям різного віку і ваги.

 

Ще однією особливістю орбитрека є те, що він об'єднує в собі переваги бігової доріжки, велотренажера і степпера. Залежно від типу конструкції, розрізняють наступні види еліптичних тренажерів:

Механічний орбітрек

Є найпростішим з усіх видів еліптичних тренажерів і найдешевшим. Назва, власне, уособлює принцип його роботи: навантаження створюється за рахунок натягнутого ременя. Основна перевага цього тренажера полягає в тому, що він не витрачає електроенергії, що дозволяє займатися на ньому в будь-якому доступному місці. Недолік це шум від тертя ременя.

 

 

 

Магнітний орбітрек   Магнітні моделі коштують трохи дорожче механічних. Але вони більш довговічні, без шумні в роботі і теж не вимагають електроенергії, тому що навантаження створюється постійним магнітом.

 

 

 

 

 

 

ЕлектромагнітОписание: C:\Users\Natalja\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\5o.jpgний орбітрек

В основі електромагнітного еліптичного тренажера лежить електромагнітна система навантаження, що дозволяє управляти тренажером через комп'ютер, що робить зміни навантаження більш зручним, тому що не потрібно зупиняти тренування. Користуючись перевагами цього тренажера, можна програмувати тренувальну програму заздалегідь, задавши параметри і бажаний результат від вправ, а комп'ютер сам вибере потрібну навантаження.

Щоб почати тренуватися на такому тренажері, Вам необхідно піднятися на платформу і почати крутити педалі по еліпсу, тримаючись за спеціальні важелі. Принцип роботи займається нагадує імітацію ходьби або бігу на лижах, при цьому без особливої ​​напруги на гомілковостопний і колінний суглоби.

Сучасні технологічні досягнення зробили можливим заняття спортом в будь-якому місці і в зручний час, а що найголовніше - безпечними для Вашого здоров'я. Найкраще вкладення коштів - це вкладення в себе і свою сім'ю. Займаючись регулярно, Ви власноруч і без зайвих зусиль зробите своє тіло здоровим і привабливим!

 

Інші статті