Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Що таке бігова доріжка? Призначення і види.

Що таке бігова доріжка?  Призначення і види.

Перевагою бігової доріжки є те, що ходьба і біг призводять в тонус м'язи всього тіла. Якщо мета тренувань схуднення, бігові доріжки - це найефективніший тренажер (ефективніше велотренажерів, лижних і веслувальних) по швидкості спалювання калорій....

Що таке бігова доріжка?

 Призначення і види

Описание: unnamed

Бігова доріжка - це кардиотренажер, призначений для бігу та ходьби в домашніх умовах. На відміну від силових тренажерів, які спрямовані на розвиток сили м'язів, кардіотренажери тримають м'язи в тонусі, зміцнюють серцево-судинну, нервову і дихальну системи, підвищують витривалість. Також кардіотренажери не вимагають перед тренуванням розминки, досить почати з повільної ходьби, поступово збільшуючи навантаження.

Види бігових доріжок

За принципом роботи бігові доріжки діляться на механічні і електричні.

   Механічна бігова доріжка

Що таке механічна бігова доріжка? Це доріжка, полотно якої приводить в рух біг тренується. Перевагами є цінова доступність, малу вагу, відсутність необхідності підключення до мережі. До недоліків відносять обмежений функціонал - програм тренувань немає, дисплей може відображати тільки основні параметри (пульс, швидкість, час, калорії). Також не рекомендується людям із захворюваннями ніг, тому що при заняттях на такій доріжці треба докладати більше фізичних зусиль. Зараз практично всі механічні бігові доріжки мають магнітне натяг полотна. При такій конструкції створюється магнітне опір і біжить потрібно докладати більше зусиль для руху бігового полотна. Магнітне натяг надає беговому полотну більш плавний хід і безшумність. Також з'являється можливість регулювати вручну рівні навантаження, не змінюючи кут нахилу полотна.

Електрична бігова доріжка

Електричні бігові доріжки - найсучасніший варіант. Полотно надає руху електричний двигун. Силу навантаження визначає швидкість обертання і кут нахилу полотна. Головною перевагою є плавний хід, який не вимагає зайвої напруги м'язів. Електричні бігові доріжки в більшості випадків мають комп'ютерні програми тренувань. Найдосконаліші дозволяють налаштувати індивідуальні параметри, відстежують і контролюють інтенсивність занять, в залежності від фізичних можливостей користувача. Також вбудований ключ безпеки, який зупинить бігове полотно при падінні. При виборі бігової доріжки слід звернути увагу на габарити, ширину бігового полотна, максимальне навантаження, вбудовані програми і функції. Ціна варіюється в залежності від виду, потужності двигуна і кількості програм. Слід визначити необхідні для себе параметри і функціональні можливості, а далі вибрати оптимальне цінове співвідношення.

 

Інші статті