Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Універсальне покриття для дитячих ігрових майданчиків

Універсальне покриття для дитячих ігрових майданчиків

При проектуванні і влаштуванні дитячого ігрового, спортивного майданчика особлива увага повинна приділяється найважливішого критерію - безпеки. Тому ігровий майданчик повинен бути розташована на сухий, помірно освітленій частині території ...

При проектуванні і влаштуванні дитячого ігрового, спортивного майданчика особлива увага повинна приділяється найважливішого критерію - безпеки. Тому ігровий майданчик повинен бути розташована на сухий, помірно освітленій частині території, що переглядається дорослими, а так же, по можливості, бути віддаленою від небезпечних зон: водойм, різких перепадів рельєфу, тим самим, оберігаючи дитину від неприємностей.

Буває так, що на майданчику трапляються неприємності в процесі гри. Добре спланована дитячий ігровий майданчик зменшує подібні інциденти до мінімуму. Незалежно від місця розташування майданчика, будь то приватна чи громадська майданчик, шкільний двір, парк або дитячий сад, рекомендується слідувати принципам травмобезопасности для зниження ризику падіння і отримання травм та інших ушкоджень.

За статистикою велика частина травм на дитячих майданчиках пов'язана з падінням з ігрового устаткування. Отже, поверхня ігрового майданчика, на яку потрапляє дитина, повинна бути обладнана спеціальним захисним покриттям. У зоні приземлення не можуть застосовуватися жорсткі матеріали (асфальт або бетон), а також матеріали з поганими ударопоглощающими властивостями (цегла, камінь, бітумні матеріали, щебінь).

Природні матеріали (земля, трав'яне покриття, дерен) також не рекомендуються з огляду на те, що при відсутності належного догляду за такими покриттями їх ударопоглинаюча властивості значно знижуються і такі покриття стають травмонебезпечними.

З сипучих матеріалів дозволено застосування піску, гравію (але не гранітного відсіву!) Фракцією до 8 мм, деревної тирси. При засипці майданчика необхідно забезпечити достатню товщину покриття. Так, для того, що б пісок фракцією 0,2 - 2 мм амортизував удари при падінні, товщина покриття повинна бути не менше 500 мм! Така товщина має бути витримана протягом всього терміну експлуатації дитячого майданчика, тому сипучий матеріал вимагає постійного відновлення, а це накладає на експлуатує організацію додаткові витрати. Крім цього, застосування сипучих матеріалів має ряд істотних недоліків, а саме: такі покриття сильно порошать в жарку погоду, в дощ - перетворюються в бруд, сипучі матеріали накопичують забруднення: скла, сигаретні недопалки, екскременти тварин.

Ці проблеми вирішуються з використанням спеціального травмобезопасного покриття PuzzleGym. Травмобезпечне покриття пом'якшує удари при падінні, зазвичай представляють собою гумові плитки мають ударопоглинаюча властивості. При правильній установці і витримці необхідної товщини гумові покриття можуть забезпечити надійний захист дітей на дитячих майданчиках на весь термін їх експлуатації. Крім забезпечення безпеки, гумове покриття перетворює дитячий майданчик в оазис чистоти і комфорту. Таке покриття має підвищену міцність, а головне, воно завжди сухе, навіть після проливного дощу.

Інші статті