Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Як вибрати велотренажер для дому

Як вибрати велотренажер для дому

Вибираючи велотренажер для покупки, необхідно враховувати основні параметри, що впливають на якість виробу, і, в кінцевому рахунку, на ефективність тренувань. Таких параметрів існує кілька.

Вибираючи велотренажер для покупки, необхідно враховувати основні параметри, що впливають на якість виробу, і, в кінцевому рахунку, на ефективність тренувань. Таких параметрів існує кілька.

ВАГА ТРЕНАЖЕРА
Один з найважливіших параметрів. Чим тренажер легше, тим простіше його пересувати, але важче на ньому тренуватися. Масивний тренажер набагато стійкіший, а значить, безпечніший.

Також велике значення має вага спортсмена, на який розрахований велотренажер. Чим більше вага - тим міцніше і надійніше конструкція, комфортніше тренування.

Плавність ОБЕРТАННЯ маховика
Основним навантажувальні елементом агрегату є маховик і цей елемент повинен бути досить важким. Маховиком називають обертовий диск, який надає опір при обертанні педалей. Хороші велотренажери оснащують маховиками з масою від семи кілограмів. Ще один важливий показник якості тренажера - плавність обертання маховика. Плавність залежить від роботи системи передач. Плавний хід забезпечує ремінна передача з регулюванням натягу.

ВИБРАТИ Велотренажер >>

СИСТЕМА НАВАНТАЖЕННЯ
Часом при занятті на велотренажері з'являється дратівливий шум, позбутися якого неможливо. Слід вибирати агрегат з електромагнітною або з магнітною системою навантаження - такі велотренажери практично не видають шуму. Також потрібно звернути увагу на розміри корпусу - невеликий корпус набагато гірше поглинає звук, а в ряді випадків і сам може стати джерелом вібрації.

ПРОГРАМИ
Велотренажер - дуже простий і компактний засіб, що дозволяє ефективно позбутися від зайвого жиру, придбати підтягнутий вид. Завдяки простому пристрою, велотренажер дозволяє зняти психологічний бар'єр у людей, які бояться почати тренування.

Сучасні велотренажери обладнані системою управління з різними програмами, розрахованими як на новачків, так і на досвідчених спортсменів. Додатково тренажер має програми, розраховані на інтенсивне спалювання жирових відкладень - на цей факт особливу увагу слід звернути жінкам.

КОМФОРТ
Зручна посадка - неодмінна вимога для ефективного тренування без негативних наслідків для організму. Ясно, що у кожної людини індивідуальні пропорції і ріст. Тому рекомендується звертати особливу увагу на персональні настройки велотренажера: регулювання сідла по горизонталі і вертикалі, регулювання поручнів.

КАРДІОТЕЛЕМЕТРІЯ
Багато спортсменів бажають безпосередньо під час тренування відстежувати навантаження, стежити за частотою пульсу. Сенсори, як правило, мають у своєму розпорядженні на поручнях, але ось триматися за них при тренуванні не дуже зручно, до того ж такі системи не завжди дають точну кардітелеметріческую картину через нещільного прилягання долонь. Набагато краще застосовувати нагрудні кардиодатчики, що не обмежують руху спортсмена і максимально точно вимірюють пульс.

Детальна інструкція ЩОДО ВИБОРУ велотренажер ДЛЯ ДОМУ
Щоб правильно вибрати тренажер, необхідно точна, але не перевантажена зайвими подробицями інструкція. Ми постаралися скласти таку інструкцію.

В першу чергу необхідно визначити: для чого саме купується тренажер, якого ефекту покупець планує досягти за допомогою пристрою. Цілі можуть бути різноманітними: схуднення, підтримання спортивної форми, профілактика хвороб серця, реабілітація та ін. Звичайно, дорогі велотренажери дозволяють вибрати будь-яку програму на свій смак і можливості організму.

Інші статті