Кошик
58 відгуків
Увага - працюємо по передплаті!Як замовити

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів, оскільки згідно з її графіком сьогодні вихідний.

+380 (67) 350-87-44
DS Company

Степ-платформи, балансувальні системи

Степ платформа - це спеціально розроблена платформа для занять фітнесом і степ аеробікою, що імітує підйом і спуск по сходах. Дані пристосування застосовується в тренуваннях з початку ХХ століття, і користується широким попитом донині як серед жінок, так і серед чоловіків, люто бажаючих розправитися із зайвими кілограмами, зробити своє тіло підтягнутим і струнким. Снаряд хороший тим, що його легко можна використовувати вдома, тому сьогодні приділимо увагу тому, на що звернути пильну увагу перш, ніж вибрати і купити степ платформу для побудови фігури своєї мрії.

Найчастіше степ для фітнесу використовується як снаряд для швидкого схуднення: піднімаючись і опускаючись на сходинку, задіюються грунтовно литкові м'язи, стегна, сідниці; корпус в цей час знаходиться в постійній напрузі і тонусі, за рахунок чого опрацьовується прес, м'язи спини і боки.

Основні комплекси занять на степ-платформі:

  • Із застосуванням гантелей;
  • Виконання віджимань від степу для опрацювання м'язів рук, грудей і спини;
  • Стретчинг або розтяжка.

Зазвичай комплекси вправ на степ розробляються таким чином, щоб в роботу включалося по максимуму все тіло, не виключаючи такі м'язи рук як трицепс і біцепс. Від інтенсивності тренування залежить остаточний результат - або ви приведете своє тіло в порядок вже через місяць, або доведеться пихкати на ньому не менше півроку, але це повинен визначити інструктор, який знає ваш стан здоров'я і рівень фізичної підготовки. Проте багато відомих особистостей і спортсмени практикують, так званий, STEP FIT для підтримки свого тіла в тонусі, тому відгуки про це снаряді можна зустріти в основному тільки позитивні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner