Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Ковролін

Шерсть, льон або бавовна - ось матеріал, з якого виготовляють натуральне килимове покриття. Це сприяє отриманню приємної і теплої структури, яка виглядає затишно і привабливо. Термін служби у такого покриття досить довгий, так як воно мало стирається.

Синтетичний ковролін може бути виготовлений з поліамідних, акрилових, поліпропіленових або поліефірних волокон. Завдяки цьому синтетичний ковролін надовго зберігає свою текстуру і відтінок, його можна спокійно чистити, після чого він швидко висихає. 

Вибір конкретного покриття залежить від приміщення - житлове воно чи суспільне. Наприклад, для кімнат першого типу дуже бажаний натуральний ковролін (або ковролін на натуральній основі). Синтетичний аналог підійде для офісів і робочих кабінетів.

Дуже велику роль у виборі покриття грає і ворс, точніше, його довжина і вид. Наприклад, для прихожих, коридорів, кухонь і їдалень зручніше купувати ковролін з низькою або середньою висотою ворсу - це більш практичний варіант. Ворс повинен бути однорівневим і щільним. Такий легко очищати від бруду, він досить стійкий до стирання. А ось для спалень, дитячих та віталень можна вибрати ковролін з високим ворсом.