Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Стійки для зберігання грифів і штанг

Зберігання спортивного інвентарю в правильних умовах - запорука його довгого терміну служби. Про це відомо кожному, хто стикався з проблемою змісту штанг і гантелей. Місцем, куди потрібно встановити стійки і підставки, може стати як невелика кімната спортсмена-любителя, так і величезний спортзал. Стійка для штанг або підставка для гантелей виконує важливу функцію щодо утримання в безпечних умовах і самого спортивного обладнання, і людей, що знаходяться поруч.

У першому випадку можна надійно вберегти інвентар від швидкого зносу. На спеціальних стійках для штанг і підставках для гантелей він захищений від випадкових ударів, механічного тертя і інших пошкоджень, так як добре закріплений на призначеному для нього місці і не доторкається до іншого спортивного інвентарю, не падає і не катається по підлозі.

Безпека для оточуючих забезпечується за рахунок того ж. Міцні підставки дозволяють зручно утримувати штанги і гантелі в одному місці і уникати їх випадкових падінь. А також інших небезпечних ситуацій зі спортивним обладнанням.