Корзина
13 отзывов
Внимание - работаем только по предоплате!
+380673508744
DS Company

Системи для TRX, FLY йоги

ЯКІСТЬ І УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Тренувальні петлі - найпотужніший інструмент силових і відновлювальних тренувань. Рами для тренувальних петель вдає із себе найбільш зручну конструкцію для їх використання. Концепція комплексу дозволяє формувати тренувальні зони необхідної довжини, і ефективно використовувати простір. Рами для тренувальних петель міцні, служать надійно і довго.

МОЖЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ
Як і інше наше обладнання рами для тренувальних петель може виступати не тільки в своїй основній ролі. Ребра і поперечні планки верхніх сегментів виконані з труб, що одночасно робить з них рукоход і турнік. Це дозволяє задіяти комплекс для багатофункціональних тренувань, і реалізовувати нові тренерські задумки.

ЗАВЖДИ НА СВОЄМУ МІСЦІ
Завдяки сегментарной конструкції сфера застосування рам для тренувальних петель дуже обширна. Невеликий комплекс з 1-2 сегментів підійде для установки в невеликих залах, довші конструкції, аж до 9-ти метрів, зможуть добре проявити себе в великих фітнес-клубах. Завдяки тому, що комплекс може бути мобільним, його можна задіяти і на масових заходах з великою кількістю учасників.