Корзина
13 отзывов
Внимание - работаем только по предоплате!
+380673508744
DS Company

Лави, стійки, гіперекстензії

Фітнес-лаву необхідно використовувати в ситуаціях, коли важлива максимально ефективна опрацювання м'язів верхньої частини тіла. Підтягнута груди і живіт, красивий рельєф на руках, правильна постава - чомусь багатьом здається, що для досягнення таких результатів, роботу над своїм тілом потрібно обов'язково проводити в тренажерному залі. Але набагато важливіше знати, які вправи є більш ефективними для тих чи інших результатів і яким чином (скільки підходів, як часто і як довго) їх потрібно виконувати.

Володіючи цими знаннями та необхідним обладнанням, всю роботу можна легко виконувати в домашніх умовах. Наприклад, найпопулярніші вправи, виконувані на лаві для преса - розлучення гантелей в положенні лежачи, підйом тулуба, екстензія і гиперєкстензия.

 

1 2

Займатися за власною програмою вдома ви можете і без спеціального додаткового спортивного обладнання. Але чи будуть ці тренування давати той ефект, якого ви від них очікуєте?

Звичайно, якщо ви тільки почали качати біцепси і прес, то швидше за все поки що обходитесь малою кількістю доп.інструментов. Але при правильній і регулярної роботи тіло досить швидко звикає до рівня навантажень. Тому всі тренери рекомендують розробляти програму тренувань з постійно зростаючими навантаженнями.

Використання спортивного обладнання дає відразу кілька переваг.

● Ви отримуєте можливість контролювати кожен свій рух.

● Завдяки повному контролю ви можете збільшувати / зменшувати рівень навантаження, коли це необхідно.

● Качати прес і виконувати вправи з обважнювачами на лаві набагато безпечніше.

● Звичайні тренування стають більш комфортними і при цьому ще більш ефективними.

● На лаві для преса і жиму ви можете виконувати набагато більше різновидів вправ.