Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Гирі для домашніх тренувань

Ви вирішили створити у себе вдома міні тренажерний зал? Похвально! Купуйте інвентар у нас, наші ціни приємно здивують Вас! Якщо немає можливості встановити в будинку тренажер, але є велике бажання підтримувати фізичну форму, доцільно купити спеціальні товари для фітнесу.

Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків - жителям таких великих, так і маленьких міст в силу зайнятості важко знайти час для відвідин спортзалу. Гирі дозволяють будь-якому охочому тренуватися в найбільш комфортних умовах. Ви самі вибираєте час для занять. Спортивні снаряди не займають багато місця, на відміну від тренажерів.

З огляду на можливості самостійно регулювати потрібну вагу, фахівці радять для домашніх спортзалів використовувати саме розбірні гантелі і штанги - обгумовані, опласмашенние або хромовані. Такі снаряди мають безліч переваг:

  • дозволяють збільшувати навантаження на тренуваннях плавно і поступово, як того вимагають правила. Такий спосіб занять до того ж є найефективнішим;
  • набір гантелей у валізі зручно зберігати і можна при бажанні перенести в інше місце, наприклад, якщо ви хочете організувати тренування на свіжому повітрі;
  • один з найбільш доступних за ціною снарядів - купити гантелі штанги дешево пропонує інтернет-магазин ДРАЙВ-СПОРТ;
  • розбірні гантелі, ціна яких в магазині ДРАЙВ-СПОРТ є найбільш привабливою в Україні, підходять людям з різним рівнем фізичної підготовки. Один і той же снаряд для тренування можуть використовувати батько і син. У свою чергу, нерозбірні литі вироби будуть давати одну і ту ж навантаження на всіх етапах занять, що є малоефективним для розвитку м'язової маси.