Кошик
12 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
ДРАЙВ-СПОРТ

Тренажери для спортзалу

Тренажери для спортзалу

У залі можуть бути різні тренажери, призначені для комплексного розвитку і зміцнення м'язів шляхом виконання певних рухів. Існують модифікації, що забезпечують опрацювання всього тіла, і варіанти для конкретних ділянок верхнього або нижнього масиву - грудей, спини, сідниць, біцепсів тощо. Вправи на них сприяють побудові фігури з красивим рельєфом, поліпшенню силових показників, засвоєнню правильної техніки.

Пристрої, представлені в фітнес клубах, характеризуються різними розмірами, функціоналом і зовнішнім виглядом. Вони актуальні для групових та індивідуальних тренувань, підходять для приміщень малої і великої площі. У конструкцій не виявлено ніяких обмежень за рівнем підготовленості спортсменів і їх фізичним даним. Ми пропонуємо кращі тренажери для спортзалу, які діляться на 4 великі групи:

Вантажноблокові машини        Тренажери на вільних вагах

   Гіперекстензії, лави, стійки         кардіотренажери

Головна відмінність однієї групи від іншої полягає в способі формування навантаження. В основі блокових верстатів лежить тросовий механізм, який з'єднаний з вантажним стеком - вбудованим набором плиток, що закріплюються на флейті. Моделі на вільних вагах дають велику свободу в підборі навантаження і зміні її з мінімальним кроком. Вона задається за допомогою дисків для штанги. Наступний тип - пристрої для роботи з власною вагою. Їх застосовують для розминки, розігріву або завершення тренінгу.

Перераховуючи необхідні для комплектації тренажери в залі, не можна не згадати стійки для розміщення снарядів. Вони необхідні для безпечного проведення тренувань з вагами. І, нарешті, кардіо (велоергометри, бігові доріжки, орбітрек і т.д.) вкрай важливі для створення аеробного навантаження. Вони дозволяють підготувати серце і легені до високоінтенсивних занять, схуднути і спалити зайві калорії.

 

 

Інші статті
 • Довідник покупця штанги
  Довідник покупця штанги
  У нашому магазині ви можете придбати всі необхідні комплектуючі для збору штанги або гантелі, в т.ч. і грифи. Основою штанги і складальної гантелі є гриф, який представляє собою сталевий стрижень, як правило, з хромованим покриттям.
  Повна версія статті
 • Як вибрати гумові еспандери для фітнесу  
  Як вибрати гумові еспандери для фітнесу  
  Сьогодні ми розповімо, що таке гумка для фітнесу і як вибрати ефективний стрічковий еспандер. Впевнені, вам обов'язково що-небудь сподобається, і ви захочете використовувати новинку під час своїх занять ...
  Повна версія статті