Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Тренажери для спортзалу

Тренажери для спортзалу

У залі можуть бути різні тренажери, призначені для комплексного розвитку і зміцнення м'язів шляхом виконання певних рухів. Існують модифікації, що забезпечують опрацювання всього тіла, і варіанти для конкретних ділянок верхнього або нижнього...

У залі можуть бути різні тренажери, призначені для комплексного розвитку і зміцнення м'язів шляхом виконання певних рухів. Існують модифікації, що забезпечують опрацювання всього тіла, і варіанти для конкретних ділянок верхнього або нижнього масиву - грудей, спини, сідниць, біцепсів тощо. Вправи на них сприяють побудові фігури з красивим рельєфом, поліпшенню силових показників, засвоєнню правильної техніки.

Пристрої, представлені в фітнес клубах, характеризуються різними розмірами, функціоналом і зовнішнім виглядом. Вони актуальні для групових та індивідуальних тренувань, підходять для приміщень малої і великої площі. У конструкцій не виявлено ніяких обмежень за рівнем підготовленості спортсменів і їх фізичним даним. Ми пропонуємо кращі тренажери для спортзалу, які діляться на 4 великі групи:

Вантажноблокові машини        Тренажери на вільних вагах

   Гіперекстензії, лави, стійки         кардіотренажери

Головна відмінність однієї групи від іншої полягає в способі формування навантаження. В основі блокових верстатів лежить тросовий механізм, який з'єднаний з вантажним стеком - вбудованим набором плиток, що закріплюються на флейті. Моделі на вільних вагах дають велику свободу в підборі навантаження і зміні її з мінімальним кроком. Вона задається за допомогою дисків для штанги. Наступний тип - пристрої для роботи з власною вагою. Їх застосовують для розминки, розігріву або завершення тренінгу.

Перераховуючи необхідні для комплектації тренажери в залі, не можна не згадати стійки для розміщення снарядів. Вони необхідні для безпечного проведення тренувань з вагами. І, нарешті, кардіо (велоергометри, бігові доріжки, орбітрек і т.д.) вкрай важливі для створення аеробного навантаження. Вони дозволяють підготувати серце і легені до високоінтенсивних занять, схуднути і спалити зайві калорії.

 

 

Інші статті