Кошик
13 відгуків
Увага - працюємо лише по передплаті!
+380673508744
DS Company

Холодний чи гарячий метод пресування плитки з гумової крихти?

Холодний чи гарячий метод пресування плитки з гумової крихти?

Якщо в зносостійкості, довговічності і масі інших важливих характеристик плитки з гумової крихти ніхто не сумнівається, то метод виробництва плитки нерідко викликає сумніви.

Якщо в зносостійкості, довговічності і масі інших важливих характеристик плитки з гумової крихти ніхто не сумнівається, то метод виробництва плитки нерідко викликає сумніви.

Як відомо, існує два способи виготовлення плитки з гумової крихти - «гаряче» і «холодне» пресування. Позиціонуючи себе на ринку і пропонуючи плитку з гумової крихти, компанії роблять акцент на тому чи іншому способі виробництва. Яка з цих технологій дозволяє виробляти дійсно якісний виріб?

Давайте розберемося.

Що нам обіцяє «гаряча технологія»?

Існує думка, що вплив високих температур - гарантія якісної обробки сировини: міцнішого зчеплення гумових елементів між собою і глибокого проникнення фарбувальних речовин у фракційну суміш.

Що ж насправді відбувається з крихтою з гуми під дією високих температур?

«Гаряче» пресування, покликане прискорити всі процеси обробки гумових гранул, не тільки не сприяє всмоктуванню поліуретанового клею і фарб в крихту, але і навпаки, призводить до передчасного затвердіння всіх елементів суміші. У підсумку все частинки фракції просто засихають, не встигнувши належним чином прореагувати між собою. Результат - виготовлене таким способом виріб розсипається вже через 1,5-2 роки!

Чому «холодну» пресування - гарантія якості?

Виробництво плитки з гумової крихти «холодним» методом кардинально відрізняється від «гарячої» технології.

По-перше, при виготовленні плитки методом «холодного» пресування використовується в рази більшу кількість поліуретанового клею - ОСНОВНОГО сполучного елемента.

По-друге, на першій стадії обробки гумові крихти більш ретельно перемішують між собою, завдяки чому під час пресування вдається виготовити продукт з високою щільністю матеріалу.

По-третє, поміщені в спеціальні форми і спресовані компоненти суміші поміщають в сушильну камеру з ефектом сауни і температурою 80 градусів, де вироби знаходяться в протягом 4-6 годин. При настільки тривалому впливі низьких температур пори гумової крихти розширюються настільки, що клеять і фарбувальні компоненти встигають проникнути в структуру крихти.

Саме за допомогою методу "холодного" пресування вдається створити продукт, який має високу щільність, еластичність і стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Одним з незаперечних переваг гумової плитки, виробленої методом "холодного" пресування є здатність пропускати крізь себе воду. А це означає, що ваша майданчик буде сухою практично відразу після дощу.

На відміну від методу "гарячого" пресування, "холодна" технологія виготовлення плитки з гумової крихти є енерговитратним способом виробництва і вимагає великих тимчасових і матеріальних ресурсів. В цьому і криється секрет популярності "гарячої" технології у виробників.

Гумова плитка виробництва ТМ ПАЗЛГУМ (PuzzleGym) є якісним продуктом. Про це свідчить велика кількість об'єктів, виконаних нашими фахівцями, про які ми готові надати інформацію майбутнім клієнтам.

Інші статті